У Луцьку саджатимуть дерева миру

У Луцьку волонтери вирішили згуртуватися і підтримати Всесвітню ініціативу «Дерева миру». Тож таку акцію проведуть і в обласному центрі Волині.

Про це повідомили у ВОГО «Фундація розвитку громад».

Представники фундації та «Національного Альянсу» стали координаторами акції у Луцьку й запрошують усіх небайдужих приєднатися.

Минулого разу така акція проходила весною на території скверу Героїв Майдану, що біля РАЦСу. Однак цього разу вона буде масштабнішою, адже посадка дерев відбуватиметься на декількох локаціях: на території навчально-виховного комплексу № 26, Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, одного із корпусів Луцького національно-технічного університету, а також у сквері, що поблизу Храму святого Великомученика Юрія Переможця (на вулиці Стрілецькій).

«Проведення акції біля навчальних закладів є дуже важливим, адже саме молодь: студенти та школярі – це майбутнє нашої держави. Саме вони її будуватимуть, тож чому б не дати їм можливість уже сьогодні зробити цей світ хоч трішки кращим? Ми також дуже вдячні Волинському обласному управлінню мислового та лісового господарства. Його спеціалісти з радістю відгукнулися на наше прохання, надали й привезли на безоплатній основі усі необхідні саджанці», – розповіла керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

«Минулого разу в рамках акції було висаджено близько 150 дерев. Цього разу було вирішено збільшити цю кількість орієнтовно у два рази. Тож долучитися до акції й посадити своє дерево миру може кожен небайдужий. Аби не виникало труднощів із посадкою дерев, ми вирішили проводити акцію два дні: 16 та 17 жовтня. Тож приходьте у зручний для вас день, з собою беріть гарний настрій та віру у світле майбутнє й мир. Ми, своєю чергою, забезпечимо вас усім необхідним», – закликає координатор акції від «Національного Альянсу» Юлія Гончак.

Час та місце проведення акції можна уточнити за телефонами: (067) 332-88-02 та (099) 314-77-67.