У Луцьку пʼяний водій скоїв аварію і втік

Лучанки Вікторія Чуб та Анна Лаць, перебуваючи за кермом службового авто, потрапили в аварію навпроти торговельного центру «Порт Сіті».

Зіткнення відбулося «на світлофорі» ‒ «Хюндай» саме рушав з місця, коли його несподівано наздогнав «Сітроен Бегрінґо», ‒ пише Район.Луцьк.

«Я відразу вийшла з машини, той водій також, і почала телефонувати у міське ДАІ, про що повідомила винуватця ДТП. Він погодився, але вже наступної миті сів у своє авто й швидко зник з місця події. Я навіть не встигла зрозуміти, що сталося», – розповідає Вікторія Чуб.

Однак вже через 15 хвилин дівчата дізналися, що водія «Сітроена» спіймали.

«Виявилося, що поряд з нами на світлофорі стояло авто, в якому перебувало троє хлопців. Вони бачили цю всю ситуацію, тому коли той чоловік почав втікати з місця ДТП, поїхали за ним. Тобто, саме завдяки їм вдалося спіймати водія», – пригадує Анна Лаць.

Наступна зустріч учасників аварії відбулася вже в міському ДАІ, де дівчата зрозуміли, що водій «Сітроена» перебуває у нетверезому стані.

«Очевидно тому він і намагався втекти з місця події. У ДАІ у нас склалося враження, що справу хочуть, м’яко кажучи, «зам’яти». Він поїхав у наркодиспансер, натомість нам сказали спочатку туди не їхати, а потім таки послали по довідку. Крім того, ми довго допитувалися ім’я і прізвище того чоловіка, бо я хотіла його вписати у пояснення. Однак всі документи з приводу ДТП в руки ніхто не давав і показували настільки швидко, що розгледіти щось було нереально», – розповідає Вікторія Чуб.

На підмогу до відділку навіть викликали представника «Автомайдану» Сергія Кушніра, який допоміг написати пояснення.

Наразі відомо, що водій «Сіроена» напередодні святкував чиєсь одруження, у нього є малолітня дитина, заради якої він просив учасниць ДТП вирішити справу полюбовно, пропонував фінансову компенсацію збитків.

«Справа не у грошах, у нас КАСКО оформлене, витрати на ремонт покриє страхова. Тут мова про інше: про культуру цього водія та про небезпеку, яку він становить для інших учасників руху. Адже, якщо він один раз сів нетверезим за кермо, то очевидно, що це повториться, що для нього це норма», – обурюється Вікторія Чуб.

1_image-13-10-15-10-55

у Луцьку пʼяний водій скоїв аварію і втік

2_image-13-10-15-10-55-1

у Луцьку пʼяний водій скоїв аварію і втік