Нововолинський завод захопили рейдери Ахметова, – ЗМІ

Активісти цивільного корпусу «Азов» пов’язують рейдерське захоплення заводу у Нововолинську із олігархом Ренатом Ахметовим.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Цивільний корпус «Азов» у Нововолинську проводить акцію протесту проти рейдерського захоплення заводу. Активісти сьогодні, 13 жовтня, о 15.30 зібралися біля Нововолинського олійно-жирового заводу.

На допомогу ЦК «Азов» приїхали і інші патріотично налаштовані особи.

За словами керівника ЦК «Азов» у Нововолинську Максима, така реакція нововолинських активістів на захоплення заводу людьми Ахметова.

«Наша акція протесту спрямована проти рейдерського захоплення заводу людьми Ахметова. Цю акцію ми проводимо вже другий день, щоб привернути увагу до даного питання. Самі працівники олійно-жирового заводу нас також підтримують, адже вони втратили роботу. Вони звертались до нас за допомогою. На завод прибула директор. Також працівники казали, що з документами все в порядку. На територію заводу нас впускали, особливих проблем не було. Вдалось навіть порозмовляти з тими, хто захопив завод. Плануємо далі проводити акції, доки питання не буде вирішено», – розповів він.

Нагадаємо, Нововолинський олійно-жировий комбінат кілька тижнів тому взяли під охрону працівники охорони банку, буцімто – за величезні борги підприємтва.