Луцьк: кандидатів закликають допомогти Захисникам грошима, а не словами

Волинська волонтерка та кандидат у депутати в Луцьку міську раду Вероніка Федосова-Цибульська запровадила флешмоб, який фінансово допоможе отруєній медсестрі Тетяні Білінскі та пораненому військовому Сергію Федотову.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Кандидат у депутати в Луцькраду від «Партії зелених України» та волонтерка Вероніка Федосова-Цибульська переконана, що напередодні Дня захисника Вітчизни від кандидатів у депутати буде багато палких слів та патріотичних картинок.

Тож, вона запропонувала влаштувати флешмоб.

«Тому пропоную усім кандидатам, незалежно від партійності чи її відсутності, допомогти конкретними грошима конкретним захисникам – Тетяні Білінскі та Сергію Федотову», – йдеться у дописі.

«Ідея та Правила:

1.Поширити пост собі на сторінку та відмітити ТРЬОХ КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ – але з РІЗНИХ партій. Репост на сторінки «одно партійцям» – вітається.

2. Перерахувати кошти (сума – на ваш розсуд) на картки для допомоги ОБОМ захисникам, і Тетяні, і Сергію (дотримуйтесь гендерної рівності і тут, будь ласка;)

3. Збір коштів адресний та публічний – тому ОБОВ’ЯЗКОВО додавайте підтвердження перерахування коштів.

4. Навіть якщо ви станете політиками – ОБОВ’ЯЗКОВО залишайтесь Людьми», – пояснила Цибульська.

Вікторія Федосова-Цибульська опублікувала звіт про переказ грошей  отруєній у Донецькому аеропорту волонтерці-медику Тетяні Білінскі та пораненому бійцеві 51-ї бригади Сергію Федотову

Вікторія Федосова-Цибульська опублікувала звіт про переказ грошей отруєній у Донецькому аеропорту волонтерці-медику Тетяні Білінскі та пораненому бійцеві 51-ї бригади Сергію Федотову

Естафету жінка передала колишньому лідеру громадської організації «Автомайдан України» та кандидату у депутати у Луцьку міську раду по округу №9 від політичної партії «Громадянського руху «Народний контроль» Олегу Бондаруку, своєму колезі, кандидату у депутати у Луцьку міську раду по округу №9 від «Партії зелених України» Юрію Корецькому  та кандидату у депутати у Луцьку міську раду по округу №10 від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергію Посі.

Нагадаємо, що медик з Волині Тетяна Білінскі отримала сильне отруєння організму газом під час евакуації поранених з Донецького аеропорту. Постраждала – перша у черзі на трансплантацію печінки.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ТЕТЯНУ БІЛІНСКІ

Допомогти Тетяні можна переказавши кошти на картковий рахунок – АТ «Ощадбанк», МФО 303398 КОД ЄДРПОУ 09303328, № транзитного рахунку за операціями з платіжними картками – 29243900101003, № карткового рахунку – 26254510092505, Боско Ганна Лаврентіївна (мама).
ПриватБанк: 4731 2171 1038 7485 Боско Ганна Лаврентіївна (мама) та
5168 7420 1961 2336 Боско Ганна Лаврентіївна (мама).

Сергій Федотов – 21-річний демобілізований боєць 51-ої бригади. Військовий отримав важке поранення ніг під час виходу з Іловайського котла. Хлопець вже переніс 20 операцій, проте на черзі ще одна, яка коштує 50 тисяч євро. У пораненого – загроза ампутації ноги.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ІСОРІЮ СЕРГІЯ ФЕДОТОВА

Реквізити для допомоги Федотову: Картка Приватбанку: 5168742025465851 Федотов Сергій Анатолійович.

Також можна взяти участь у волонтерському аукціоні, гроші виручені з якого підуть на лікування бійця.