Ковель: вшанували пам’ять Героїв

З нагоди Дня захисника України у Ковелі біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» пройшов мітинг-реквієм, присвячений усім, хто в різні роки відстоював незалежність Української держави.

Про це повідомляє Ковельська міськрада.

Участь у ньому взяли представники влади, політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь. Серед присутніх – ветерани Другої світової війни, колишні вояки УПА, воїни-інтернаціоналісти, учасники антитерористичної операції, рідні загиблих на сході України бійців, військовослужбовці.

Представники духовенства відслужили панахиду за загиблими захисниками України.

«Цей рік став для України великим випробуванням. Найбільшого болю громаді нашого міста завдали непоправні втрати бійців, які віддали свої молоді життя під час проведення АТО. Поряд з пам’ятним знаком «Борцям за волю України» знаходиться стела пам’яті загиблим у 2014 році землякам – мешканцям міста Ковеля та Ковельського району», – зазначили у ковельській мерії.

У переддень державного свята нагадали ще раз імена Героїв: Олександр Артемук, Анатолій Шилік, Олексій Тарасюк, Андрій Мостика, Сергій Дем’яник, Олександр Абрамчук, Олександр Ярмолюк, Роман Данилевич, Андрій Задорожній, Андрій Омелянюк, Станіслав Максимчук, Павло Редькович. На жаль, у вересні 2015 року Ковель втратив ще одного героя – Володимира Кияна.

До місця, що символізує геройство і славу, і разом з тим засвідчує нашу глибоку скорботу, учасники мітингу поклали квіти.