Десять причин голосувати за Юрія Гордійчука

25 жовтня лучани матимуть унікальний шанс оновити міську раду. Ввести в неї нових, успішних і молодих людей, завданням яких буде зробити усе, аби місто Луцьк стало європейським не тільки за духом, а й за рівнем життя.

Саме такою людиною є Юрій Гордійчук – кандидат у депутати Луцької міської ради по 8 виборчому окрузі, який балотується від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Вашій увазі 10 причин підтримати Гордійчука на виборах:

 

  1. МОЛОДИЙ. Молодь – це рушійна сила, яка проявила себе під час Революції Гідності, в зоні АТО. Нинішня молодь загартована і готова взяти на себе відповідальність за подальші зміни в місті.
  2. ЛУЧАНИН. ГОРДІЙЧУК Юрій народився і живе в Луцьку, навчався в школі №2. Він добре обізнаний з проблемами міста і знає механізми їх вирішення.
  3. УСПІШНИЙ. У 2013 року ГОРДІЙЧУК Юрій очолив “Інтер Буд Вест Груп”. Сьогодні це підприємство завдяки ефективній праці керівника та колективу – лідер на ринку будівельних матеріалів у західному регіоні. Також з 2005 року Гордійчук займається підприємницькою діяльністю.
  4. САМОСТІЙНИЙ. ГОРДІЙЧУК Юрій фінансово самодостатня людина. Він не залежить від спонсорів. Йому не можуть вказувати партійні боси. Єдині, хто впливатимуть на рішення – виборці.
  5. КАНДИДАТ ВІД НАРОДУ. ГОРДІЙЧУК Юрій син трудівників, які не відправляли його на навчання в елітні заклади, не забезпечили його престижною роботою. Він ходив у школу №2, після того здобував освіту у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки. Більшість робочого часу проводить поза кабінетом.
  6. НАПОЛЕГЛИВИЙ. ГОРДІЙЧУК Юрій всього у житті досягнув сам. З 2002 року він у бізнесі пов’язаному з будівельними матеріалами. Юрій Гордійчук починав з низів, працював менеджером, пізніше став комерційним директором “Інтер Буд Вест Груп”, а з 2013 році – генеральним директором підприємства.
  7. НЕ ЗРАДИТЬ. Батьки навчали ГОРДІЙЧУКА Юрія, що здобути довіру людей важко, а втратити – легко. Тому він не зрадить виборців. Готовий скласти мандат, якщо того вимагатимуть більшість мешканців округу.
  8. РЕАЛІСТ. У програмі ГОРДІЙЧУКА Юрія – конкретні справи, які він робитиме для нашого округу. Він не дає порожніх обіцянок і не розчарує виборців.
  9. НОВА ЛЮДИНА. Ці вибори стали першими виборами в житті ГОРДІЙЧУКА Юрія. Раніше не обирався депутатом. Він абсолютно нова людина в політиці. Це саме та людина, яка потрібна в Луцькій міській раді. Без стереотипів, політичних зобов’язань і хазяїв-олігархів.
  10. ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ВИБОРЦЯМИ. ГОРДІЙЧУК Юрій не буде ховатися за спинами помічників і не зникне з округу після виборів. Він розділить відповідальність за майбутнє округу з його мешканцями.