Володимир: забудовник пригнав екскаватор на дитячий майданчик

У Володимирі-Волинському розгорається конфлікт між місцевими мешканцями та забудовником, який планує звести на дитячому майданчику котельню.

Про це йдеться в дописі у Facebook журналіста «Лівого берега» Олександра Рудоманова.

«У Володимирі-Волинському сьогодні забудовник дитячої площадки підігнав екскаватор задля початку роботи. Ковельська 101,105,103 і 107. Люди вигнали його. Готуються відстоювати свої права», ‒ пише він.

Разом із тим журналіст зазначає, що ще в суботу люди разом із волонтером Костянтином Зінкевичем зібрали підписи під зверненням в прокуратуру щодо порушення. За інформацією Рудоманова, землю під забудову для котельні виділили на зеленій зоні/дитячому майданчику, без з обговорення з місцевими жителями та без викладення рішення на сайт міськради. Загалом під зверненням до правоохоронців підписалося близько 50 людей.

«Після чого, за декілька годин забудовник вирішив зателефонувати Кості та запросити на перемовини, на що Костя не погодився. Як бачимо, забудовник вирішив застосувати інші методи. Ждьом тітушок і бійки за зелену зону та дитячі майданчика в Володимир-Волинському?» ‒ йдеться в дописі.