Українські фахівці запускатимуть російський космічний апарат

Фахівці українського підприємства “Південмаш” сприятимуть запуску космічного апарату “ЕЛЕКТРО-Л” №2.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Роскосмос.

“Метеорологічний космічний апарат другого покоління ”ЕЛЕКТРО-Л“ № 2 розробки НВО ім.С.Лавочкіна буде запущений на орбіту за допомогою РН ”ЗЕНІТ-2SБ“. Участь у підготовці РН візьмуть фахівці підприємства-виробника РН — ВО „Південний машинобудівний завод“ ім.О.Макарова (“Південмаш” – ред.)”, – йдеться в повідомленні.

Запуск запланований на грудень 2015 року із космодрому Байконур.

Як повідомлялося, державне підприємство “Дніпропетровський машинобудівний завод” з 1 жовтня переходить на одноденний робочий тиждень. У такому режимі підприємство працюватиме щонайменше до 31 грудня 2015 року.

Також на заводі існує велика заборгованість по виплаті зарплати колективу. Вона вже сягнула 80 мільйонів гривень. Востаннє люди отримали зарплату за травень, 23% від усієї суми.

1-го жовтня ініціативна група робітників підприємства планує зустрітись з керівництвом області. Люди вимагають втрутитись у ситуацію із заборгованістю по зарплаті.

Керівництво підприємства обіцяє розрахуватись з людьми лише після отримання контрактів. З такою позицією керівництва працівники не згодні. У разі не виплати боргу найближчим часом вони обіцяють вийти на акцію протесту.