У «Самопомочі» вважають напад на Рижкова «політичним»

Кандидата від «Самопомочі» до Луцької міської та Волинської обласної рад Сергія Рижкова троє невідомих побили просто біля будинку. Напад на Рижкова у Самопомочі пов’язують із його політичною діяльністю та активною громадянською позицією. Зараз чоловік знаходиться у Луцькій міській клінічній лікарні – у нього струс мозку та численні гематоми.

Про це повідомила під час прес-конференції очільниця обласного осередку «Самопомчі» Юлія Вусенко.

На Рижкова напали троє невідомих о 9 годині ранку біля його будинку, на вулиці Олеся Гончара, 7. Він вийшов з під’їзду, поклав рюкзак в автомобіль. Тим часом ззаду підкралися троє невідомих у камуфляжі та балаклавах та напали на нього.

Оскільки інцидент відбувався у час пік, то є свідки нападу на кандидата – перехожі помітили, що нападники приїхали автомобілем, та навіть назвали марку авта. До того ж, у дворі стоять камери спостереження, записи з яких зараз опрацьовують правоохоронці.

Внаслідок ударів Рижков втратив свідомість, отримав струс мозку, має численні гематоми на ногах та гематоми на голові, розсічене вухо. Сергія доправили у Луцьку міську клінічну лікарню, він не пам’ятає нападу.

Вусенко нагадала, що 1 жовтня Рижков зробив заяву про призупинення діяльності у «Самообороні Волині», тому більшість людей на сьогодні не асоціюють його з цією громадською організацією.

Вона відзначила непересічну громадську активність кандидата та зазначила, що останні пости у соцмережах і дії Рижкова стосувалися викриття незаконного розміщення агітації.  Він також відвідував конференції інших партій, та вимагав щоб ті дотримувалися «букви закону».  До того ж, Рижков звертався до влади через недотримання законодавства щодо передвиборчої агітації. Тому у «Самопомочі» повністю асоціюють напад на чоловіка з його діяльністю як представника партії.

Також очільниця волинської «Самопомочі» зазначила,  що і партія, і Рижков зокрема, продовжать  передвиборчу агітацію.

За фактом побиття відкрили кримінальну справу – склали протокол та записали пояснення. Від фракції звернуться до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням посприяти якнайшвидшому розкритті справи.

«Іншого підтексту і мотиву ніж передвиборча кампанія, у нас немає», – підсумувала Вусенко.

Вона додала, що спілкувалася з Рижковим у лікарні. Він не отримував конкретних погроз.  Юлія Вусенко попросила усіх, хто володіє інформацією щодо нападу, повідомити інформацію в правоохоронні органи.