У Луцьку відібрали майбутніх поліцейських

Найкращі претенденти на роботу  у новій поліції Луцька  пройшли останній етап відбору – особисту співбесіду.

Про це інформує прес-служби волинських правоохоронців.

Близько тисячі претендентів доводили свою готовність одягнути форму поліцейських, щоб потрапити у фінал.

Протягом чотирьох днів працювали сім комісій, у складі яких, були представники громадськості Луцька, психологи та поліцейські зі Львова.

Члени комісії спільно оцінювали усі якості кожного претендента на роботу в патрульну поліцію. Зокрема, визначали мотивованість, психологічну стресостійкість, вміння опановувати собою та керувати власними емоціями. Окрім того, кандидати доводили свою здатність кандидата у поліцейські, а також вчили аргументовано мислити, швидко та зважено приймати правильні рішення в екстремальних та нетипових ситуаціях. Таке спілкування дозволило максимально визначити загальний профіль особистості.

«Основна мотивація кандидатів в поліцію – це зміни. Хтось прагне змін у своєму житті, хтось прагне змін у масштабах країни. Реформа правоохоронної системи успішно працює, і це видно на прикладах Києва, Харкова, Львова, Одеси. Більшість із кандидатів у поліцію Луцька, хочуть стати активними учасниками цих реформ», – зауважив поліцейський зі Львова Олексій Зібров.

За словами претендентів, завершальний етап спілкування для більшості з них був найскладніший, а відтак, – вирішальний. Тож до етапу співбесіди в Луцьку дійшло понад вісімсот кандидатів, і лише частина з них подолали фінальний рубіж відбору.

Всі кандидати, які пройшли чесний конкурсний відбір, за кілька днів будуть запрошені на навчання. Вони сядуть за парти навчальних класів, їх тренуватимуть столичні фахівці. А відтак попереду два з половиною місяці тренінгів та лекцій, по завершенню яких кандидати складуть іспити та складуть присягу. На вулиці Луцька поліцейські патрулі вийдуть вже до кінця грудня цього року.