«Створення ОСББ – це наше майбутнє», – Олександр Мартинюк*

Лише завдяки створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків лучани зможуть стати справжніми господарями у своїх будинках та дворах, а також суттєво заощадити на комунальних послугах.

Про це говорили під час зустрічі народного депутата Ігоря Лапіна, голови Асоціації ОСББ «Лучани» Юлії Сабатюк та кандидата у депутати міської ради Олександра Мартинюка із мешканцями будинків на вулиці Софії Ковалевської, 23 та 25.

Мартинюк балотується від округу №23, до якого входять ці будинки, та одним із головних пунктів своєї програми виділяє розвиток ОСББ, як альтернативи нинішнім застарілим «жекам». Так, у 8 із 16 будинків округу вже створені ОСББ.

Натомість у інших восьми це ще потрібно зробити. За словами Юлії Сабатюк, сьогодні тариф на опалення для лучан за 1 квадратний метр встановили на рівні 15,54 гривні. Тому альтернативою, аби зекономити для них може бути встановлення індивідуальних теплових пунктів та лічильників. Це питання особливо актуальне із початком опалювального сезону.

Також Олександр Мартинюк буде добиватися розробки та втілення проекту реконструкції парку 900-річчя Луцька, аби там були алеї для прогулянок, смітники та інші елементи благоустрою, а ще закінчення реконструкції тротуарів із вело доріжками на проспекті відродження.

Головне для Мартинюка – співпраця із виборцями, тому кандидат готовий іти до людей, слухати їх проблеми та отримувати від них завдання для роботи в раді. Вже сьогодні він веде виборчу кампанію не за допомогою дорогих білбордів, а переконуючи людей під час особистих зустрічей.