Міністра оборони просять добудувати будинок волинським біцям

Волинський нардеп Ігор Гузь просить міністра оборони виділити гроші на добудову будинку для військовослужбовців 14-ї окремої механізованої бригади.

Про це інформує БУГ.

Народний депутат України Ігор Гузь озвучив з трибуни Верховної Ради депутатський запит на ім’я міністра оборони Степана Полторака щодо недобудованого 44-квартирного будинку для бійців 14-ї ОМБР та їх сімей.

За його словами, волинська 14-та бригада – одна з небагатьох в Україні, яка понесла великі втрати бійців на Сході нашої держави.

«Більше ста Героїв із Володимир-волинської бригади загинули, захищаючи нашу батьківщину. Сьогодні їхні вдови чекають житла. Це не одна вдова – їх чимало. До мене на прийом, який я проводив нещодавно на окрузі, звернулася дружина загиблого воїна саме із цим питанням», – розповів Ігор Гузь.

Депутат вимагає аби при змозі будинок завершили до кінця року, або стовідсотково заклали у бюджет 2016-го року кошти на його добудову. Зі слів пана Гузя, до його звернення приєднуються і міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, і голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.