Кандидат у депутати міської ради розповів про побиття

Кандидат у депутати Луцької міської ради від політичної партії «Громадянська позиція» Сергій Вірний  розповів про подробиці побиття, яке відбулося у ніч з 10 на 11 жовтня. Вірний, не виключає, що його побили з політичних мотивів.

Про це він повідомив під час прес-конференції 12 жовтня.

Чоловік розповідає, що побиття відбулося  у ніч з 10 на 11 жовтня. Троє чи четверо невідомих напали на Вірного близько 4-тої години ранку, коли він разом з товаришем перебував поблизу караоке клубу «Версаль» на вулиці Грушевського.

За словами кандидата, до нього та товариша підійшла компанія чоловіків, які й напали на кандидата. Вірний не пам’ятає подробиць побиття, оскільки після перших ударів втратив свідомість. Він також повідомив, що чоловіки мотивували свою агресивну поведінку нібито тим, що Вірний чіплявся до невідомої дівчини. Він заперечує ці закиди.

До того ж, кандидат додає, що неодноразово помічав чоловіків, які на нього напали, біля свого будинку. Тому він не відкидає політичного підґрунтя нападу.

«Все можливо. Я вже наголошував, що вже неодноразово помічав цих людей в темну пору», – каже Вірний.

Особу одного з нападників чоловікам вдалося встановити за допомогою соцмереж. Вже у лікарню до Вірного прийшов дільничий,  який записав пояснення та прийняв заяву. Згодом у лікарню навідалаяс й слідчо-оперативна група. Правоохоронці знайшли чоловіка,  котрого вдалося встановити Вітру – він збирається писати зустрічну заяву у міліцію, що вірний домагався дівчини. Проте кандидат каже, що має свідків, які спростовують такі заяви. До того ж, правоохоронці мають опрацювати відеозаписи із закладу.

У результаті побиття Вірний отримав черепно-мозкову травму, струс мозку, вивих плеча та ноги, численні забої  та гематоми. Проте товариш вірного лікар, тому надав йому першу медичну допомогу,  а згодом він поїхав у лікарню. За результатами обстежень кандидата протримають у лікарні принаймні 5 днів.