Екс-лідер ДУК Волині працює на Колісника, – активіст

Колишній керівник волинського Добровольчого українського корпусу Віталій Ковальчук співпрацює із колишнім начальником облуправління лісового та мисливського господарства Богданом Колісником.

Про це в соцмережі Facebook написав активіст і еколог Петро Тєстов.

«Сумна історія, про те як колишній боєць АТО, колишній керівник Волинського ДУКу працює на чиновників-корупціонерів!» – зазначив активіст.

За його словами, в суботу, 10 жовтня, він із друзями ходив в похід лісами Волині. «В урочищі Майдан, біля нас зупинився чорний джип «Тойота Ленд Крузер» (в марках машин не розбираюсь, друзі виправте ,якщо помилився). В якому знаходився колишній керівник Волинського ОУЛМГ, чинний депутат обласної ради, скандально відомий Богдан Колісник», – йдеться в дописі.

Колісник розпитав їх, куди йдуть і що тут роблять. Після цього джип з паном Колісником заїхав на територію вольєру приватного мисливського господарства «Майдан Мисливський». «Яке «дивним чином» отримало мисливські угіддя після «добровільної відмови» з боку державного мисливського господарства «Звірівське» в той час ,коли пан Колісник був начальником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства!» – пише Тєстов.

Він далі зазначає: «Через якийсь час до нашої групи, яка стояла з наметами в урочищі Болярка , під’їхав на машині колишній очільник Волинського батальону ДУК, учасник АТО Віталій Ковальчук разом з своїм колегою, теж учасником АТО (імені не знаю). Аби підкреслити свій статус, він мав з собою незачехлену «Сайгу», – додав активіст.

Він підкреслив: «Пан Віталій допитувався про мету нашого перебування в лісі, вимагав надати документи для фотографування, підозрював нас в сепаратизмі. Після нашої відмови надавати невідомо кому документи – дзвонив в ківерцівську міліцію і вимагав,аби вони приїхали і з нами розібралися!» – зазначив Петро Тєстов.

Мовляв, йому про хлопців «повідомили» і, на його думку, «немає жодних логічних пояснень, що ви тут робите в лісі».

«За всю мою багаторічну туристичну практику, сотні ночівель в наметі в самих різних регіонах України такий випадок є першим – аби озброєні люди чіплялись до туристів! До честі Ківерцівської міліції, вони цю маячню проігнорували. Після цього пан Віталій Ковальчук, потріпавши нам нерви поїхав», – написав еколог.

«Мораль дуже проста – участь в АТО, належність до ДУК не є індульгенцією. І це ганьба, коли колишні АТОшники працюють фактично «шістками» представників старої влади. І по першому виклику свого «хазяїна» їдуть розбиратись з людьми, які йому не сподобались. А старі «хазяї життя» відчуватись себе безкарними. І замість того,аби отримати заслужене покарання за свої колишні «ділішки» – наймають собі в якості охорони АТОшників!» – резюмував Тєстов.

І додав: «Ще хотілось би дізнатись, на якій підставі пан Ковальчук роз’їздить з незачехленим карабіном в межах об’єкту природно-заповідного фонду України. Я дуже сумніваюсь, що він офіційно влаштований в якості єгеря в мисливському господарстві. І в такому випадку, його дії можна спокійно кваліфікувати за статтею «Стаття 248. Незаконне полювання», бо згідно з Законом України «Про мисливське господарство та полювання» до полювання прирівнюється перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах з будь-якою стрілецькою зброєю».