Луцьк: невідомі зіпсували білборди «Солідарності»

У Луцьку 10 жовтня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували зіпсовані агітаційні матеріали політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

На проспектах Волі і Перемоги, а також на вул. Винниченка зіпсовані білборди Волинського осередку Луцької міської організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Замовником білбордів з гаслом партії «Зберегти і примножити» є кандидат в депутати до Луцької міської ради Євгеній Ткачук, – інформує Громадянська мережа ОПОРА.

білборд

зіпсований білборд

На проспектах Соборності та Перемоги зіпсовані агітаційні стенди кандидата у депутати до Волинської обласної ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Чорнухи.

поламана конструкція

поламаний стенд

Крім того, були зіпсовані агітаційні матеріали осередку політичної партії  «Українське об’єднання патріотів «УКРОП».

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до ч. 1, Ст. 157 Кримінального Кодексу України перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права та перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

За коментарями звертайтеся:
Людмила Хомич
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області
+380678896667