Фото з виставки собак «Луцьк-2015»

У Луцьку відбулася виставка породистих собак.

Дійство влаштували 11 жовтня на луцькому іподромі, – пише Таблоїд Волині.

Організувало дійство луцьке міське відділення Кінологічного союзу України «ЛЮБАРТ».

За золотий кубок та визнання прийшло позмагатись близько ста собак, звісно ж супроводжували чотирилапих улюбленців їхні господарі. Тут можна було побачити як маленьких та пухнастих тваринок, так і величезних мускулистих собак.

На щорічних змаганнях тварин оцінює кожного разу інший суддя. Цьогоріч до Луцька завітала суддя FCI Тетяна Борисова. У коментарі для «Таблоїда Волині» вона зауважила, що в кожному місті власники собак надають перевагу різним породам.

«Власники збираються на такі виставки для того, щоб отримати оцінку та опис свого домашнього улюбленця. Експерти та судді визначають переможців за зовнішнім виглядом, породністю, родоводом. В кінці виставки будуть визначені найкращі представники своєї породи, за що в результаті й отримають кубок. Сказати, що на подібних заходах є якась домінуюча порода не можна, в кожному місті вона різна», – зауважила суддя.

Територію іподрому розбили на дві умовні показові площадки. Перша призначена для вівчарок, адже їм потрібно більше місця для бігу, де суддею став Олег Гончаренко, інша – для решти представників собачого роду.

В результаті змагань перемогу дістала собака породи бігль, власник – Антон Демчук. Решта учасників, які не здобули головного призу, отримали медалі.