Волинь: розказали, чим займатиметься центр допомоги військовим

Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при Волинській обласній державній адміністрації очолить боєць «Азову», учасник бойових дій Олексій Кушнєр.

Про це повідомили під час прес-конференції в ОДА 9 жовтня.

«Це була власна моя ініціатива. Я ‒ учасник АТО і так само волонтер. У моїх інтересах як бійця у минулому, щоб цей центр запрацював і ми досягли вагомих результатів», ‒ зазначив Олексій Кушнєр.

Він розповів, що вже має певні напрацювання щодо кандидатур, які очолять напрямки роботи. Проте Кушнєр не став їх озвучувати, повідомивши, що завтра їде на зустріч в Адміністрацію Президента, де повідомлять більше інформації щодо центру. Тож, наступного тижня Кушнєр збере волонтерів та визначить, хто чим буде займатися, оперуючи вже повною інформацією.

Усім процесам він обіцяє надавати гласності, щоб показати роботу центру громадськості. Проте основним завданням буде об’єднання зусиль задля централізації волонтерів, уникнення дублювань та ефективного використання матеріальних ресурсів.

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик додав, що ОДА не буде керувати центром, нададуть лише умови для того, щоб центр працював, та фінансову допомогу за рахунок обласних програм.

«Дуже важливо, що ми почали цю роботу місяць тому і Кушнєр був учасником зустрічей… Тому, порадившись, учора ми вирішити, що має бути координатор», ‒ додав Гунчик.

За його словами, на території області ‒ близько 4000 демобілізованих і ще приблизно таку кількість очікують у майбутньому. Тому акцент допомоги, яку надаватиме центр, зміщується на соціальну допомогу військовим та їхнім сім’ям, працевлаштування тощо.