Волонтери допомогли бійцям, які бережуть волинські ліси

Бійцям батальйону спецпризначення «Кривбас», які зараз охороняють волинські ліси від копачів бурштину, взялися допомагати волонтери.

Натомість місцева влада підтримує правоохоронців лише на словах, – пише у соціальній мережі Facebook волонтер Олександр Куденчук.

«Учора вдруге відвідали розташування батальйону міліції особливого призначення «Кривбас», який охороняє наші ліси від горе-копачів бурштину. Завдяки представникам Жіночої сотні «Самооборони Волині» та громадам сіл Мильськ, Берегове та Духче привезли достатньо припасів їжі, теплого одягу та ліків бійцям, які волею випадку змушені перебувати далеко від своїх побратимів, що несуть службу в АТО. Командир батальйону Ігор Сапига просив передати щиру подяку усім, хто долучився до «передачі» і пообіцяв, що й надалі його підрозділ буде робити усе можливе задля збереження цілісності нашої країни», – пише Куденчук.

Він зазначив, що з ним уперше поїхав і юний волонтер – син Ромчик.

«Він мав особливу місію – ще звечора наготував військову машинку, яку подарував полковнику Сапизі зі словами «Дякую, що нас охороняєте!» Командир не залишився у боргу, віддячивши персональним шевроном «Кривбасу», – йдеться у дописі.

«А от місцева влада допомогла…аж 10 літрами бензину для генератора. І на тому спасибі))))», – додав Олександр Куденчук.