Луцьк: КВК зібрав понад 9 тисяч гривень для бійців

Перший волонтерський кубок КВК міста Луцька назбирав більше 9000 гривень.

Перший волонтерський кубок КВН міста Луцька назбирав більше 9000 гривень на потреби волинських бійців.

Про це йдеться у листі, який надійшов на редакційну пошту ВАРу.

За кубок змагалися «Безумная молодежь» із Мукачева, «Ага» із Києва та учасники телевізійної Ліги Сміху, лучани із «Замку Любарта». Гумористи шуткували у конкурсах «Візитка», «Розминка», «Біатлон», «Капітанський стенд-ап» та «Музичне домашнє завдання». У результаті гри бронзу отримали лучани, срібло поїхало на Закарпаття, а Перший волонтерський кубок КВК забрали гості із столиці.

Гру було організовано ГО «Іститут волонтерства та громадської співпраці». Як журі дебютували представники волонтерського руху Волині: голова ГО «Автомайдану України» міста Луцька Андрій Попик, керівник організації «Волинь SOS» Тетяна Должко, директор департаменту інфраструктури Волинської ОДА і волонтер Іван Мирка, волонтер Мирослав Ватащук, волонтер та фотограф Павло Березюк. Ведучим заходу був Стас Ольшевський.

«Такий захід ми організовували вперше. Було трохи ризиковано: хоч команди й погодились, але до останнього ми та волонтери не знали, чи прийдуть люди. Тим не менш було зібрано пожертв на суму 9049 гривень. Ми дякуємо кожному, хто долучився – придбав квитки, зробив благодійну пожертву після заходу чи просто зробив репост події. Вже зараз ми замовили бєрци для волинських спецпризначенців», – розповідає одна з організаторів Юлія Євпак, голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

Всі зібрані кошти будуть використані на потреби волинських воїнів АТО, про що організатори будуть повідомляти в пресі та у власній групі у соціальних мережах.