Луцьк: КВК зібрав понад 9 тисяч гривень для бійців

Перший волонтерський кубок КВН міста Луцька назбирав більше 9000 гривень на потреби волинських бійців.

Про це йдеться у листі, який надійшов на редакційну пошту ВАРу.

За кубок змагалися «Безумная молодежь» із Мукачева, «Ага» із Києва та учасники телевізійної Ліги Сміху, лучани із «Замку Любарта». Гумористи шуткували у конкурсах «Візитка», «Розминка», «Біатлон», «Капітанський стенд-ап» та «Музичне домашнє завдання». У результаті гри бронзу отримали лучани, срібло поїхало на Закарпаття, а Перший волонтерський кубок КВК забрали гості із столиці.

Гру було організовано ГО «Іститут волонтерства та громадської співпраці». Як журі дебютували представники волонтерського руху Волині: голова ГО «Автомайдану України» міста Луцька Андрій Попик, керівник організації «Волинь SOS» Тетяна Должко, директор департаменту інфраструктури Волинської ОДА і волонтер Іван Мирка, волонтер Мирослав Ватащук, волонтер та фотограф Павло Березюк. Ведучим заходу був Стас Ольшевський.

«Такий захід ми організовували вперше. Було трохи ризиковано: хоч команди й погодились, але до останнього ми та волонтери не знали, чи прийдуть люди. Тим не менш було зібрано пожертв на суму 9049 гривень. Ми дякуємо кожному, хто долучився – придбав квитки, зробив благодійну пожертву після заходу чи просто зробив репост події. Вже зараз ми замовили бєрци для волинських спецпризначенців», – розповідає одна з організаторів Юлія Євпак, голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

Всі зібрані кошти будуть використані на потреби волинських воїнів АТО, про що організатори будуть повідомляти в пресі та у власній групі у соціальних мережах.