Волинські депутати не захотіли передати «Шацькі озера» МВС

Депутат Микола Давидюк пропонує передати МВС санаторій «Шацькі озера» МВС, адже його і так можуть забрати на баланс Фонду держмайна.

Про це депутат заявив у своєму запиті, однак його не підтримали на сесії облради 8 жовтня.

Як відомо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звертався до Волинської облради із проханням виділити заклад, у якому могли б пройти реабілітацію бійці Нацгвардії.

Нагадаємо, 9 вересня відбувся конфлікт між Фондом держмайна та «Волиньтуристом» через майно. Державні виконавці та працівники Фонду вимагали підписати акт прийому-передачі офісу акціонерного товариства на вулиці Грушевського у Луцьку згідно із постановою Господарського суду Волинської області про примусове виконання рішення від 9 квітня 2012 року. Йдеться про необхідність передати у державну власність майно, яке належить ПрАТ «Волиньтурист», а в радянські часи належало профспілкам.

Справа у тому, що на початку 90-х в Україні так і не визначили правонаступника майна загальносоюзних громадських організацій, зокрема профспілок. Тому нині Фонд держмайна та Федерація профспілок України сперечаються за нього.

Як розповів голова наглядової ради «Волиньтурист» Сергій Стрілець, вони згодні виконати рішення суду про передачу майна, але лише тоді, коли на державному рівні буде врегульована процедура такої передачі.