У Володимирі-Волинському стартували військові навчання

На Волині розпочались військові навчання територіальної оборони. 90 волинян-добровольців приїхали у Володимир-Волинський, щоб навчитись захищати територію від агресора.

Тренування розпочалися 8 жовтня на полігоні 14-ї механізованої бригади, – повідомила журналіст Мая Голуб.

Досвідчені військові навчали правильно тримати зброю, стріляти, опановували саперські навички, надання медичної допомоги.

Тренер з військової стрільби на позивний Вітер розповів, про те, що у жінок та чоловіків досить хороші результати. А навчатись прийшли люди із різною військовою підготовкою.

“Стріляємо зі зброї АК – 74, а також буде пістолет Макарова. В роті є ще жінки. До речі, жінки дуже хороші результати показують… Зараз поміняється стратегія нашої армії. В нас відновлюється резервістська армія типу НАТО. І дуже важливо проводити стрілецькі вишколи громадянам України, які при потребі можуть створити резервістську армію”, – каже тренер.

Цікаво, що серед присутніх добровольців є й священик. Капелан Володимир Присяжнюк із села Гірка Полонка вважає, що кожен чоловік має вміти захистити себе та інших

«Вважаю, що я теж як чоловік маю вміти захищати свою сім’ю. Нема нічого важкого в тренуваннях. Якщо до цього підходити абсолютно свідомо…Я думаю, що я готовий. Але не дай Боже пройти такі випробування… Краще бути готовим і знати, що можеш захистити інших», – говорить капелан Володимир.

Начальник відділення комплектування луцького об’єднання військового комісаріату, підполковник Олександр Фурман зазначає, що деякі учасники військових навчань вже підписали контракт на проходження служби у військовому резерві у відповідних підрозділах територіальної оборони..