У Луцьку гвардійця не пустили в ресторан через форму

У Луцьку до ресторану «Мелодія» заборонили вхід добровольцю Національної гвардії України, оскільки той був у військовій формі.

Про це у соцмережі Facebook написав нардеп Михайло Гаврилюк.

Гаврилюк зазначив: «Недавно разом зі своїм побратимом добровольцем Нацгвардії, який зараз у відпустці, проїжджали Луцьк в службових справах (їздили знімати на відео незаконний браконьєрський видобуток гравію у Чернівцях, про що окремо напишу). У пошуках місця, де можна пообідати, натрапили на ресторан «Мелодія». Коли ми хотіли зайти всередину, мого товариша не пустили через те, що він у військовій формі! Йому запропонували залишитися за столиком на вулиці».

Нардеп підкреслив, що гвардієць був тверезий, нормально поводився. Більше того, на формі були нашивки НГУ.

«Ніякі прохання і переконання не подіяли на працівників ресторану, бо у них, бачте, такий «дрес контроль», – йдеться у повідомленні.

«То у мене питання: що на Волині робить цей осередок сепаратизму?! В Україні триває війна, військові захищають нас від російських окупантів, а ми відмовляємо їм у відвідуванні закладу харчування? Я на Сході такої кричущої несправедливості не бачив, там військових поважають. Колись так в Америці не пускали африканців, називалось це расизм. Хіба це не те саме?» – обурився народний депутат.

Тож Михайло Гаврилюк вимагає пояснень від адміністрації ресторану, а мера Миколу Романюка та губернатора Володимира Гунчика просить взяти це питання під контроль.

«Всім свідомим лучанам пропоную ігнорувати цей заклад, поки там діють такі безглузді правила», – додав нардеп.