Благодійники передали автомобіль для 14-ї бригади

Благодійники фонду «Волинь-2014» передали на потреби 14-ї бригади автомобіль «Рено Кенгу». Кошти на машину для бійців виділив керівник ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Євген Дудка.

Передача автомобіля відбулася 8 жовтня.

Автомобіль для 14-ї бригади купував у Польщі та перевіз  в Україну волонтер Юрій Єпіфанович. Вже в Україні автомобіль відремонтували.

Старший помічник начальника відділення протиповітряної оборони 14-ї окремої механізованої бригади Андрій Вознюк розповів, що  у дивізіону є потреба в легкових автомобілях та УАЗиках  – вони потрібні для транспортування поранених з передової, перевезення  їжі та одягу. Наразі у рокетно-зенітного дивізіону не було жодного легкового автомобіля.

«Тому ми звернулися до наших друзів із фонду», – зазначив Вознюк. Він додав, що благодійники вже неодноразово допомагали спочатку 51-й, а згодом і 14-й бригаді – передавали тепловізори, бензопили, форму, теплий одяг тощо.

Ключі  від автомобіля Вознюку вручив виконавчий директор ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Сергій Супрунюк.

Виконавчий директор благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович розповів, що за понад рік роботи фонд відправив на передову понад 40 автомобілів.

«Дуже приємно, що черговий автомобіль за сприяння Дудки їде для нашої 14-ї бригади», – зазначив Кривович. Окрім автомобіля до військових поїдуть три бензопили, термобілизна, шліфмашина тощо. Вчора представники фонду передали також спальні мішки. Лише за цей тиждень фонд передав допомоги на понад 200 тисяч гривень, не враховуючи автомобіля.

Також виконавчий директор розповів, що попереднього разу, поспілкувавшись з реактивниками ті розповіли, що їздять у розвідку великим автомобілем. Тому благодійники сподіваються, що «Рено» стане у нагоді військовим. Кривович висловив подяку Юрія Епіфановичу, який зголосився купити та придбати автомобіль.

Вже наступного тижня бійці, які перебували у відпустці, повезуть автомобіль для ракетно-зенітного дивізіону 14-ї бригади у сектор Б.