У Луцьку жартували заради перемоги

У Луцьку завершився Перший волонтерський кубок КВН – перемогу здобула київська команда «АГА». Кошти, зібрані під час дійства та виручені за квитки, волонтери витратять на забезпечення бійців, які служать у 14-тій окремій механізованій бригаді.

Змагання веселих та кмітливих відбувалися 7 жовтня.

Отож, гостей свята веселили учасники Ліги сміху Центр команда «АГА» (Київ), учасники Ліги сміху Захід «Безумная молодежь» (Мукачеве) та учасники всеукраїнської ліги сміху «Замок Любарта» (Луцьк).

Оцінювали жартівливий батл голова волонтерської організації «Волинь  SOS» Тетяна Должко, очільник ГО «Автомайдан України» Андрій Попик,  начальник департаменту інфраструктури та туризму ОДА Іван Мирка, фотограф Павло Березюк та журналіст і волонтер Мирослав Ватащук.

Команди змагалися у конкурсах візитка, розминка, біатлон, конкурсі капітанів та музичне домашнє завдання.

Учасники гумористичних змагань змусили лучан добряче посміятися. Жодна з команд не забула пожартувати над відсутністю у Луцьку гарячої води та висунула веселі версії, хто ж може стати наступним мером міста.

КВНщики із «Замку Любарта» повеселили глядачів детальним описом виготовлення цукерок «Рачки» та сценкою з букетом нареченої на весіллі. А ще вони розповіли гостям вечора, що  українські журавлі, пролітаючи над територією сусідньої федерації, кличуть зовсім не «курли-курли», а добре відоме «ла-ла-ла-ла-ла». Зал буквально вибухнув оплесками, коли на гумористичній арені з’явився «Віталій Кварцяний», який погрожував стрибком із балкону. «Нас запросили сюди веселити людей»,- виправдовувався капітан команди. Проте «Кварцяний» нагадав, що ФК «Волинь» ось уже 50 років чудово справляється із цим завданням. Випив за здоров’я гостей і голова села Великі Пузички, що у Мексиці.

Закарпатці із «Безумной молодежи» порадували глядачів своїм колоритом: демонстрували, що вийде, якщо поєднати айкідо і діалект, як виглядатиме реклама зубної пасти «Колгейт» на Закрпатті та навіть виконували хіт «ми з Закарпаття, нас затопило». Шалені оплески зірвала передача «Жди меня» у виконанні гумористів: тут ічоловік, який шукав пару своєму пекінесу, і Мауглі, який в аквапарку загубив ведмедя Балу, і випадковий гість, який просто продавав рамочки для фото. Та чи не найбільше до душі усім припав Віталій Козловський, який «загубися і не може знайти себе».

Кияни з команди «АГА» вразили всіх вдалою імпровізацією на капітанському конкурсі – капітан жартував на теми, які вигукували глядачі із залу. Тож гості вечора дізналися про два види манної каші: мамину та з грудочками,  як жіноча логіка пов’язана з попкорном, та про чоловічу дружбу, яка існує після пляшки коньяку та при потребі позичити 200 гривень. А у музичному домашньому завданні багато хто впізнав себе – КВНщики дуже вдало передали атмосферу Дня народження, «коли твої батьки запрошують своїх друзів».

Гра була напруженою – за сумою балів лідирувала то одна, то інша команда. Проте у підсумку переможцями стала команда з Києва «Ага», тож Перший волонтерський кубок КВН поїде до столиці.

Другий результат показала мукачівська «Безудержная молодеж», а третю сходинку посіли лучани із «Замку Любарта».

Після закінчення дійства усі охочі також могли пожертвувати кошти для допомоги військовим. Суму, зібрану завдяки КВНу, організатори повідомлять згодом.