Розказали, як Луцька міськрада готується до виборів

Працівники комунальних служб Луцька забезпечили роботу 83 виборчих дільниць у місті, а на друк бюлетенів витрать майже 13 тисяч гривень.

Про це розповіла начальник організаційного відділу Луцької міської ради Олена Барська під час засідання виконкому міської ради у середу, 7 жовтня.

З 83 виборчих дільниць – 67 – великі, з кількістю виборців понад 1 500 та 5 ‒ середніх, де кількість виборців від 1500 до 500. Крім цього, середньою виборчою дільницею є і міська клінічна лікарня. Решта виборчих дільниць – малі, з кількістю виборців до 500 осіб. 73 дільниці ‒ звичайні та 10 ‒ спеціальні.

Для агітації у місті є 27 тумб, 4 великих загальних дошки для оголошень, 39 дощок на критих зупинках міського громадського транспорту, а також дошки для оголошень, розміщені біля входів у під’їздах та ліфтах.

Станом на 1 жовтня 2015 року за даними Державного реєстру у місті зареєстровано 156 507 виборців. Для виготовлення списків виборців та іменних запрошень передбачили виділення коштів як цільової субвенції з державного бюджету ‒ 12 900 гривень.

Також у день виборів департамент соцполітики Луцької міської ради забезпечить спеціальний автомобіль, який буде доставляти виборців із особливими потребами на виборчі дільниці для голосування, ‒ розповіла Барська.