На Волині комісії скасували рішення про реєстрацію 26 кандидатів

На Волині обласна, районні та міські виборчі комісії станом на 6 жовтня скасували рішення про реєстрацію 26 кандидатів.

Основні причини – особисті звернення кандидатів, звернення місцевих організацій партій та повідомлення від ЦВК про порушення кандидатами вимог закону, ‒ йдеться в повідомленні волинської організації Опори.

Так, Волинська обласна, Луцька міська, Рожищенська, Горохівська, Луцька, Любешівська, Камінь-Каширська, Ківерцівська, Маневицька та Любомльська районні виборчі комісії прийняли рішення про скасування реєстрації 26 кандидатів від 11 політичних сил.

Зокрема, Горохівська районна виборча комісія скасувала реєстрацію Олександра Пучковського через те, що його кандидатура була включена у списки двох політичних сил: «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Аграрної партії України.

Луцька міська та Луцька районна виборчі комісії скасували рішення про реєстрацію Галини Міщук, яка йшла від політичної партії Пенсіонерів України та «Українського об’єднання патріотів «УКРОП», а Любомльська районна та Любомльська міська виборчі комісії – Романа Положевця («Блок Петра Порошенка «Солідарність» і «Свобода» відповідно).

Рішення про скасування реєстрації кандидата на підставі звернення місцевої організації політичної партії розглянула на засіданні Луцька районна виборча комісія. З відповідною заявою звернулась партія «Народний Рух України». Комісія скасувала рішення про реєстрацію Василя Шуха.

На підставі звернення кандидата після його реєстрації із письмовою заявою про відмову від балотування Волинська обласна виборча комісія скасувала рішення про реєстрацію Ігоря Карпюка («Свобода»), Аліни Базарнової («Об’єднання «Самопоміч»), Арсена Сидорчука (Партія Зелених України).

Рожищенська районна виборча комісія – Андрія Яковлева («Свобода») та Григорія Щеборука («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Луцька міська виборча комісія – Володимира Юхимчука («Громадянська позиція»).

Луцька районна ТВК – Сергія Сасніна («Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

Горохівська районна ТВК – Сергія Киричука (Аграрна партія України).

Любешівська районна ТВК – Галини Фесик («Українське об’єднання патріотів «УКРОП»).

Ківерцівська районна виборча комісія – Галини Романової (Аграрна партія України).

Камінь-Каширська районна ТВК – Володимира Ніщика («Українське об’єднання патріотів «УКРОП»).

Маневицька районна виборча комісія з цієї ж причини скасувала рішення 11 кандидатів. Зокрема, відмовились брати участь у виборах як кандидати Микола Штрик, Роман Давидюк, Тетяна Старко і Юрій Свєнтий (Радикальна партія Олега Ляшка); Ростислав Зарубич («Батьківщина»); Олександр Халик, Тетяна Макарчук і Валерій Оксенюк («Об’єднання «Самопоміч»); Андрій Ковальчук і Жанна Шрамко («Українське об’єднання патріотів «УКРОП»); Тетяна Вейна (Аграрна партія України).