Луцьк: викладача-хабарника посадили на 3,5 року

3,5 року позбавлення волі з конфіскацією майна отримав кандидат юридичних наук, доцент юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Володимир Наливайко.

Крім того, чоловіка позбавили права обіймати організаційно-розпорядчі посади в закладах освіти протягом 3 років, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Викладача правоохоронці затримали «на гарячому», в момент отримання ним неправомірної вигоди. Чоловік вимагав від студентів гроші за сприяння в успішній здачі іспитів з предметів, що він викладав, та захисті курсових робіт.

У результаті 28 липня 2015 року Луцький міськрайонний суд виніс йому вирок. Відповідно до рішення суду, обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки та 6 місяців, з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі посади в закладах освіти строком на 3 роки та з конфіскацією належного останньому майна.

Обвинувачений подав апеляцію, згідно із результатами розгляду якої 2 жовтня 2015 року колегією суддів Апеляційного суду Волинської області апеляцію залишено без задоволення.

У результаті покарання, призначене Луцьким міськрайонним судом, залишено без змін.