За смерть 4-річного хлопчика волинянина посадять на 4 роки

Винуватця смерті 4-річного хлопчика посадять на 4 роки.

Про це йдеться в інформації волинських правоохоронців.

У травні цього року у селі Люб’язь Любешівського району 4-річна дитина потрапила під колеса авто «Мерседес Бенц 500 СЕ» та померла.

Так, автомобіль збив маленького хлопчика, який раптово почав перебігати дорогу. До слова, перед трагедією батьки дитини лишили її на кілька хвилин без нагляду.

Внаслідок отриманих травм малюк помер.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: АВАРІЯ ЗА УЧАСТЮ ДИТИНИ НА ВОЛИНІ: ПОДРОБИЦІ

Винуватець дтп розкаявся у скоєному на судовому засіданні та просив у батьків дитини пробачення. За його словами, він раптово загальмував, коли побачив на дорозі дитину та розвернув авто, однак не зміг уникнути наїзду на хлопчика. Окрім того, він повністю відшкодував матеріальну шкоду та частково – моральну, сплативши близько 20 тисяч гривень.

В результаті Любешівський районний суд за скоєння кримінального правопорушення, що передбачене частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, призначив чоловікові покарання – чотири роки обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на два роки. Також винуватцю аварії присудили сплатити потерпілій стороні 70 тисяч гривень моральної шкоди.