Волинян запрошують на блокаду Криму

Цивільний Корпус «Азов» міста Нововолинська проводить мобілізацію добровольців старше 18 років для блокади Криму на пропускному пункті «Чонгар», ініційована лідерами кримських татар у зв’язку з репресіями на півострові.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, активісти з 20 вересня блокують пропускні пункти в Крим, не пускаючи туди фури з продуктами. Державна прикордонна служба заявляє про відсутність перешкод її роботі через торгової блокади анексованого Росією Криму.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. Зі слів організаторів акції, вони не будуть пропускати фури в Крим до тих пір, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиск на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

Виїзд добровольців із Нововолинська відбудеться 15 жовтня.

Заїзд триватиме 7 днів.

Із собою мати:

По можливості:

2 Термобілизну.

Запис проводиться: пр. Дружби, 25 (офіс Цивільного Корпусу “Азов” м.Нововолинська) із 10:00 до 16:00

Деталі за телефоном: +380935285516.

За станом на 2 жовтня повідомлялося, що хлопці з «Азову» займають першу точку – Чонгар. Встановили намети та ліжка.

Як зазначив координатор блокади Криму – Сергій Філімонов – в подальшому Цивільний Корпус «Азов» планує зайняти всі три блокпости на адміністративному кордоні з півостровом.