Кандидати в Луцьку міську раду за округами

вибори

У 2015 році депутатів Луцької міської ради обиратимуть за пропорційною виборчою системою за списками місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами, на які поділяється багатомандатний виборчий округ, що збігається з територією міста.

Таких виборчих округів у Луцьку налічуватиметься 42, ‒ пишуть Хроніки Любарта.

Список політичної партії на виборах очолює «Перший кандидат». Решта ‒ закріплені за округами. У разі подолання партією 5% виборчого бар’єру, відбувається ранжування кандидатів списку відповідно до відсотків, які отримала партія на окрузі, за яким був закріплений кандидат. «Перший кандидат» стає депутатом автоматично.

Подолання у Луцьку 5% партією – це гарантованих два (а то й три) депутати у міській раді.

У місцевих виборах до Луцької міської ради братимуть участь 18 партій, в списках яких налічується 498 кандидатів.

Найменше кандидатів (8) закріплено за округами №6 та №25, найбільше (15) ‒ за територіальними округами №12 та №28.

Перші кандидати в списку до Луцької міської ради

1 Байцим Василь Федорович 04.01.1971 Партія Зелених України
2 Воєвода Сергій Васильович 26.08.1987 Опозиційний блок
3 Вусенко Юлія Василівна 31.03.1982 Самопоміч
4 Гайдучик Петро Данилович 19.07.1972 Аграрна партія України
5 Голєва Олена Василівна 11.07.1980 Європейська партія України
6 Головенко Дмитро Адамович 05.05.1954 УРП
7 Данильчук Павло Петрович 30.06.1985 Народний контроль
8 Климук Дмитро Миколайович 06.12.1985 НРУ
9 Кононович Олександр Адамович 12.06.1980 Нова держава
10 Кривицький Антон Федорович 08.06.1945 Наш край
11 Осіпов Андрій Олексійович 11.04.1977 Сила людей
12 Ощепков Григорій Михайлович 28.01.1942 Партія Пенсіонерів України
13 Палиця Ігор Петрович 10.12.1972 УКРОП
14 Петрочук Костянтин Павлович 14.09.1978 Радикальна партія
15 Пустовіт Григорій Олександрович 29.03.1960 Батьківщина
16 Романюк Микола Ярославович 24.08.1958 БППС
17 Федік Микола Миколайович 01.02.1987 Свобода
18 Чуріков Сергій Борисович 30.06.1979 Громадянська позиція

Територіальний виборчий округ №1 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Агрономічна, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Комка, вул.Корольова, вул.Ландау, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Теліги, вул.Ольги Бесараб, вул.Полонківська, вул.Рильського, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Туполєва, вул.Цукрова, вул.Ванди Василевської, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Далека, вул.Корнійчука, вул.Коротченка, вул.Крушельницької, вул.Мамсурова: 7–9А; вул.Молодогвардійська, вул.Нова, вул.Покальчуків, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Рахманінова, вул.станція Гнідава, вул.Стрельникова, вул.Трудова)

1 Бохонкович Євгеній Васильович 20.02.1956 Батьківщина
2 Бунда Наталія Петрівна 19.07.1987 БППС
3 Гмитронь Світлана Петрівна 18.07.1975 Європейська партія України
4 Зайцев Олександр Сергійович 29.11.1983 Радикальна партія
5 Лєщинська Оксана Петрівна 10.12.1970 Наш край
6 Мамосюк Валентин Євгенович 10.03.1984 Громадянська позиція
7 Пшибельський Володимир Володимирович 01.07.1990 Свобода
8 Семіда Олена Володимирівна 01.09.1990 Аграрна партія України
9 Сиротюк Тарас Валерійович 20.10.1989 Партія Зелених України
10 Смаль Борис Анатолійович 07.09.1971 УКРОП
11 Черниш Катерина Іванівна 13.02.1983 НРУ

Територіальний виборчий округ №2 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Боженка, вул.Гостинна, вул.Ковпака, вул.Мамсурова: 1–6; вул.Окружна, вул.Прасолів, вул.Станіславського: 74–78А; вул.Стара дорога, вул.Фільваркова, вул.Шота Руставелі: 1–9 пр, 10А–49; бульв.Дружби Народів: 1А, 11; вул.Бенделіані: 1А, 3А–7; вул.Макаревича, вул.Станіславського: 1–1А, 3А, 13–48Г, 52;)

1 Бобровик Оксана Анатоліївна 09.07.1980 Радикальна партія
2 Гринчук Юлія Юріївна 28.07.1976 БППС
3 Гусар Олександра Миколаївна 26.11.1986 Партія Зелених України
4 Жучко Наталія Петрівна 28.04.1983 НРУ
5 Зінько Дмитро Анатолійович 24.03.1985 Народний контроль
6 Кравчук Святослав Євгенович 26.01.1953 Наш край
7 Левчук Галина Денисівна 15.08.1957 Партія Пенсіонерів України
8 Ляцевич Віталій Миколайович 09.11.1983 УКРОП
9 Микитин Андрій Вікторович 23.05.1990 Батьківщина
10 Романюк Микола Петрович 16.08.1964 Свобода
11 Ткач Алла Олексіївна 23.05.1984 Європейська партія України

Територіальний виборчий округ №3 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 4А, 6 к.А–7, 13А; вул.Грабовського: 7–7А, 9–11; вул.Шота Руставелі: 10; бульв.Дружби Народів: 1, 2 к.А–4, 5, 9; вул.Бенделіані: 1, 3 к.ГУРТ;)

1 Вега Юрій Васильович 16.04.1957 Свобода
2 Єгоров Олександр Геннадійович 25.02.1983 НРУ
3 Міндюк Василь Петрович 23.08.1979 Радикальна партія
4 Нагорнюк Галина Миколаївна 25.08.1965 Батьківщина
5 Ожиєвська Алла Юріївна 12.03.1984 Партія Зелених України
6 Рабомізо Андрій Вікторович 16.11.1978 Європейська партія України
7 Сарнавська Ірина Сергіївна 26.04.1981 Наш край
8 Сітовський Юрій Якович 03.05.1967 УКРОП
9 Ткачук Євгеній Євгенович 07.04.1970 БППС

Територіальний виборчий округ №4 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – бульв.Дружби Народів: 13, 15; вул.Гнідавська: 63Б, 65; вул.Марка Вовчка: 2–16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Станіславського: 11–11Д, 50; бульв.Дружби Народів: 8–8А, 10, 12; вул.Гнідавська: 20–20А, 24–28, 30–55, 59, 61; вул.Грабовського: 3–6, 7Б–8; вул.Гречана, вул.Даньшина: 1А, 3–7, 9, 11, 25–84А; вул.Марка Вовчка: 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35–72; вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Потебні: 58, 60–60А, 66–102; вул.Черняховського, пров.Гнідавський, пров.Шота Руставелі)

1 Горбатов Артем Олексійович 20.11.1969 Сила людей
2 Кудрявцев Олег Сергійович 18.10.1985 Наш край
3 Магеровський Олександр Феофанович 14.02.1959 Свобода
4 Остапчук Андрій Андрійович 17.07.1981 Партія Зелених України
5 Перванчук Роман Вікторович 19.05.1990 Батьківщина
6 Петрочук Олена Джанівна 30.03.1978 Радикальна партія
7 Плєшков Дмитро Володимирович 04.03.1982 Аграрна партія України
8 Побережна Вікторія Олександрівна 10.06.1981 УКРОП
9 Сивак Святослав Олегович 20.06.1991 Громадянська позиція
10 Солодуха Петро Петрович 19.04.1967 Партія Пенсіонерів України
11 Яручик Микола Олександрович 28.05.1980 БППС

Територіальний виборчий округ №5 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Докучаєва, вул.Львівська: 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61–61Б; вул.Потебні: 31, 33–57, 59, 61–65; вул.Супутника, вул.Тимірязєва, вул.Цегельна, вул.Чекаліна, вул.Гнідавська: 56–58, 60, 62–63А, 63В–64, 66–96; вул.Даньшина: 1, 2–2А, 8 к.ГУРТ, 10, 12–24; вул.Коцько, вул.Львівська: 63–63Б, 71, 73–73А; вул.Софії Перовської, Волинський обласний онкологічний диспансер)

1 Герук Сергій Олександрович 26.02.1979 Свобода
2 Дмитроца Святослав Семенович 07.07.1975 Європейська партія України
3 Кучер Олег Флавіанович 16.03.1956 Опозиційний блок
4 Назарук Сергій Леонідович 09.08.1985 Батьківщина
5 Плакса Ярослав Вікторович 10.08.1988 Наш край
6 Романюк Микола Костянтинович 18.05.1980 Радикальна партія
7 Савчук Сергій Ананійович 04.03.1966 УКРОП
8 Собуцький Микола Миколайович 02.01.1991 Самопоміч
9 Хорошенко Святослав В’ячеславович 04.11.1985 БППС
10 Шевчук Микола Вікторович 17.07.1979 Громадянська позиція

Територіальний виборчий округ №6 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Баранова: 43, 45, 47, 49, 51–126А; вул.Вересая, вул.Вериківського, вул.Вишенського, вул.Вільямса, вул.Гончарівка, вул.Городецька, вул.Дмитра Донцова, вул.Левітана, вул.Лермонтова, вул.Лисенка: 43–57; вул.Львівська: 86–150; вул.Маковського, вул.Малоомелянівська: 83, 85–91; вул.Мечникова: 16–25; вул.Мурашка, вул.Олени Кульчицької: 1–14, 16; вул.Павлова, вул.Смирнова: 1А, 3–3А, 4А–4Б, 5А, 6–6А, 8А; вул.Станіславського: 2–2Г, 4–10, 12; вул.Степова: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93–152; вул.Трутовського, вул.Ярослава Стецька, пров.Грінченка, пров.Дмитра Донцова, пров.1-й Малоомелянівський, пров.1-й Степовий, пров.1-й Трутовського, пров.2-й Малоомелянівський, пров.2-й Степовий, пров.2-й Трутовського, пров.3-й Степовий, пров.3-й Трутовського)

1 Бузулук Ольга Степанівна 07.02.1986 Самопоміч
2 Вавринюк Богдан Андрійович 27.10.1987 Свобода
3 Кисельова Олена Геннадіївна 27.01.1982 Опозиційний блок
4 Ліпич Любов Григорівна 07.01.1957 УКРОП
5 Моклиця Юрій Володимирович 05.05.1982 БППС
6 Мусійчук Лариса Нифонтівна 20.01.1965 Батьківщина
7 Сіжук Микола Анатолійович 25.05.1990 Радикальна партія
8 Юхимчук Володимир Мелетійович 23.04.1979 Громадянська позиція

Територіальний виборчий округ №7 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Баранова: 10, 12, 14–42, 44, 46, 48, 50; вул.Боткіна, вул.Вербова, вул.Гастелло, вул.Гірна: 2А–2В, 4, 6, 8, 10–12А, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–57; вул.Грабова, вул.Івана Богуна, вул.Каштанова, вул.Квітова, вул.Красовського, вул.Лисенка: 19, 21, 23, 25, 27–42А; вул.Львівська: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 64–70, 72, 74–84; вул.Малинова, вул.Малоомелянівська: 57–59, 65, 67, 69, 71–82, 84; вул.Мечникова: 1–15; вул.Наталії Ужвій, вул.Олени Кульчицької: 15, 17–21; вул.Партизанська, вул.Патона, вул.Петра Болбочана, вул.Пирогова: 17–48; вул.Потебні: 1–30, 32; вул.Революційна, вул.Сєченова, вул.Смирнова: 1, 2, 4, 5, 5Б–5В, 7–8, 9–31А; вул.Степова: 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 92; вул.Тарасова: 1–18, 20, 22; вул.Тополева, вул.Філатова, вул.Шпитальна, пров.Красовського, пров.3-й Малоомелянівський, пров.4-й Малоомелянівський, пров.4-й Степовий, пров.5-й Малоомелянівський, Волинське обласне територіальне медичне протитуберкульозне об’єднання)

1 Баранчук Ігор Ігорович 30.06.1988 Свобода
2 Констанкевич Ірина Мирославівна 23.06.1965 УКРОП
3 Лінніков Віктор Володимирович 18.07.1984 НРУ
4 Нечипорук Олександр Валентинович 08.04.1984 Народний контроль
5 Панасюк Григорій Григорович 01.10.1963 БППС
6 Пасальський Денис Анатолійович 31.03.1982 Батьківщина
7 Пятенко Надія Михайлівна 22.07.1971 Європейська партія України
8 Стрюкова Тетяна Ананіївна 30.04.1988 Радикальна партія
9 Сухомлин Антон Олександрович 31.10.1983 Самопоміч

Територіальний виборчий округ №8 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Айвазовського, вул.Балтійська, вул.Баранова: 1–9, 11, 13; вул.Березова, вул.Берестечківська, вул.Ватутіна, вул.Вільхова, вул.Вітковського, вул.Волинська, вул.Володимирська: 1 к.ГУРТ–73, 75–89; вул.Горіхова, вул.Дубова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Курська, вул.Липова, вул.Лисенка: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Малоомелянівська: 1–56, 60–64, 66–66А, 68, 70; вул.Мінська, вул.Нахімова: 1–8, 10; вул.Педагогічна, вул.Пирогова: 1–16; вул.Рєпіна, вул.Садова, вул.Соснова: 12–18; вул.Старосільська, вул.Степана Кривенького: 1–8, 12, 14; вул.Степова: 1–20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40–40А, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54–54А; вул.Тарасова: 19, 21, 23–86; вул.Тургенєва, вул.Холодноярська, вул.Челюскіна, вул.Шишкіна, вул.Яблунева, вул.Ясенова: 13, 15–17А; пров.Садовий, пров.6-й Малоомелянівський, пров.7-й Малоомелянівський, пров.8-й Малоомелянівський, вул.Володимирська: 74, 95–116;)

1 Бощук Іван Михайлович 21.08.1979 Народний контроль
2 Валянська Тетяна Петрівна 25.10.1981 Самопоміч
3 Волик Сергій Васильович 15.08.1958 Батьківщина
4 Волинець Олександр Петрович 11.02.1954 УКРОП
5 Гордійчук Юрій Ростиславович 15.12.1977 БППС
6 Давидюк Сергій Степанович 09.05.1981 Радикальна партія
7 Дудич Сергій Володимирович 07.12.1975 Аграрна партія України
8 Киричок Наталія Віталіївна 08.08.1971 НРУ
9 Оляніцька Олена Степанівна 20.10.1969 Європейська партія України
10 Серба Любов Дмитрівна 27.09.1966 Свобода

Територіальний виборчий округ №9 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Боровиковського, вул.Добролюбова, вул.Журавлина, вул.Зарічна, вул.Качалова, вул.Ковельська: 129–129А, 131–181; вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Лєскова, вул.Макаренка, вул.Микулицька, вул.Надозерна, вул.Новочерчицька, вул.Поштова, вул.Симиренка, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Чернишевського: 1–86, 87–89, 91–103, 105, 106А–107, 109А, 111–114, 115А, 117–126, 127–128, 129–164; вул.Черчицька, вул.Юрія Тютюнника, пров.Качалова, пров.Надозерний вул.Берестова, вул.Гірна: 1–2, 3, 5, 7, 9, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Глинки, вул.Застав’я, вул.Кічкарівська, вул.Ковельська: 25, 31–128В, 130–130А; вул.Копачівська, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Милуська, вул.Нахімова: 9, 11–26; вул.Нестерова, вул.Попова, вул.Путінцева, вул.Рогова, вул.Севастопольська, вул.Соснова: 2–10; вул.Старицького, вул.Степана Кривенького: 9–11, 13, 15–49; вул.Фабрична, вул.Хотимська, вул.Червоного Хреста, вул.Шкільна, вул.Ясенова: 1–12, 14; пров.Старицького, Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни)

1 Баранчук Ігор Володимирович 04.12.1961 Свобода
2 Бірюліна Олена Андріївна 22.04.1963 Європейська партія України
3 Бондарук Олег Володимирович 25.04.1981 Народний контроль
4 Гаврищук Андрій Олександрович 11.12.1986 БППС
5 Григлевич Борис Володимирович 11.03.1977 Батьківщина
6 Колеснік Олег Анатолійович 06.04.1981 Громадянська позиція
7 Корецький Юрій Михайлович 06.05.1977 Партія Зелених України
8 Кулакова Ірина Михайлівна 10.09.1964 Наш край
9 Осіпова Ірина Василівна 02.12.1976 Сила людей
10 Пилипюк Наталія Русланівна 08.11.1996 НРУ
11 Ройко Юрій Петрович 18.09.1962 Радикальна партія
12 Слободчук Гліб Олексійович 28.11.1987 Аграрна партія України
13 Фокіна Вікторія Євгенівна 03.05.1975 Самопоміч
14 Циц Роман Ярославович 15.09.1979 УКРОП

Територіальний виборчий округ №10 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Волгоградська, вул.Гоголя, вул.Григорія Гуляницького, вул.Жовтнева, вул.Залізна, вул.Ломоносова, вул.Макарова, вул.Механічна, вул.Миру, вул.Міліційна, вул.Проектувальна, вул.Рилєєва, вул.Товарова, вул.Ушинського, вул.Фурманова, вул.Чернишевського: 86А, 90, 104–104А, 106, 108–108А, 110, 114А–114Г, 116–116Б, 126А, 128А; вул.Шевцової, вул.Шевченка: 13А–15, 19, 23–88; вул.Янки Купали, вул.Богдана Хмельницького: 8, 11–60; вул.Даргомижського, вул.Заповітна, вул.Затишна, вул.Іова Кондзелевича, вул.Ковельська: 1 к.ГУРТ–24А, 26–28; вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Кривий Вал: 1–27; вул.Романюка, вул.Франка: 1–8А; вул.Чайковського, вул.Шевченка: 5, 7–9, 18, 20; Волинська обласна інфекційна лікарня)

1 Вечорко Марія Миколаївна 05.01.1991 Радикальна партія
2 Гнатюк Валерій Йосипович 19.11.1971 Наш край
3 Киришун Віктор Євгенович 27.12.1975 Партія Пенсіонерів України
4 Кінах Неля Володимирівна 02.08.1978 Партія Зелених України
5 Кічій Сергій Іванович 02.07.1974 Аграрна партія України
6 Корець Ангеліна Йосипівна 21.11.1973 Європейська партія України
7 Лукасюк Іван Михайлович 23.06.1978 Самопоміч
8 Мякініна Аліна Ігорівна 24.10.1989 Батьківщина
9 Назарчук Володимир Георгійович 30.01.1984 Громадянська позиція
10 Поха Сергій Анатолійович 02.01.1981 БППС
11 Рабан Микита Тарасович 10.03.1984 УКРОП
12 Ткаченко Ольга Володимирівна 26.01.1963 УРП
13 Щур Михайло Васильович 25.11.1972 Свобода

Територіальний виборчий округ №11 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Базарна, вул.Братковського, вул.Гаврилюка, вул.Галшки Гулевичівни, вул.Глушець: 3–25А; вул.Гнідавська: 1–19, 21, 29; вул.Данила Галицького, вул.Драгоманова, вул.Замкова, вул.Караїмська, вул.Кафедральна, вул.Кочерги, вул.Кривий Вал: 37–45; вул.Лесі Українки: 6–49; вул.Лютеранська, вул.Петрусенко, вул.Плитниця, вул.П’ятницька гірка, вул.Руська, вул.Сенаторки Левчанівської, вул.Хакімова, вул.Богдана Хмельницького: 2–7А, 9; вул.Глушець: 27–35; вул.Гончарова, вул.Градний Узвіз, вул.Крилова, вул.Лесі Українки: 50–67; вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Степана Бандери, вул.Шопена: 1А–3А; просп.Волі: 2–12, 15–15А, 17–19; Луцький військовий госпіталь – військова частина А-4554)

1 Байчук Костянтин Євгенович 08.02.1965 Батьківщина
2 Білан Андрій Володимирович 13.09.1990 Свобода
3 Вальчук Максим Олександрович 11.02.1985 Громадянська позиція
4 Головань Микола Микитович 09.01.1943 Європейська партія України
5 Дацишина Тетяна Василівна 15.05.1958 Наш край
6 Киця Андрій Іларіонович 27.02.1968 БППС
7 Ліщук Володимир Андрійович 27.12.1947 Партія Пенсіонерів України
8 Лукашевський Олександр Миколайович 03.12.1961 Радикальна партія
9 Назаревич Інна Валеріївна 01.03.1981 Аграрна партія України
10 Оліфірович Олена Миколаївна 31.08.1984 УКРОП
11 Русінова Анна Володимирівна 30.04.1980 Партія Зелених України
12 Сорочук Мар’яна Юріївна 08.09.1988 Самопоміч
13 Фетисов Юрій Валерійович 17.11.1980 Народний контроль
14 Шубін Максим Валентинович 01.01.1982 УРП

Територіальний виборчий округ №12 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Бойка, вул.Будівельників, вул.Літня, вул.На Таборищі, вул.Нестора Бурчака: 5–14; вул.Потапова, вул.Шопена: 13–16; вул.Ярощука, вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Залізняка, вул.Кооперативна, вул.Прогресу, вул.Сільська, вул.Словацького, вул.Стрілецька: 1, 3–5, 9–11, 13–19; вул.Тесленка, вул.Учительська, вул.Франка: 10–59; вул.Шевченка: 4, 6, 10; вул.Яровиця, просп.Василя Мойсея)

1 Бондарук Валерій Анатолійович 09.06.1971 Батьківщина
2 Девіцький Юрій Іванович 24.11.1955 Європейська партія України
3 Дильов Ігор Юрійович 14.11.1967 БППС
4 Дутко Світлана Яківна 25.11.1952 Громадянська позиція
5 Зотова Світлана Володимирівна 16.01.1972 Партія Зелених України
6 Ковальчук Юрій Олександрович 13.06.1979 Свобода
7 Колодяжна Вікторія Володимирівна 24.06.1969 Самопоміч
8 Курилюк Вадим Миколайович 22.09.1986 УКРОП
9 Лучко Святослав Петрович 27.01.1964 УРП
10 Мороз Віктор Вікторович 14.02.1996 НРУ
11 Омельчук Андрій Ростиславович 16.01.1966 Народний контроль
12 Пастощук Ярослав Никифорович 17.07.1958 Радикальна партія
13 Приймачук Іванна Іванівна 06.07.1972 Сила людей
14 Степанюк Олена Олександрівна 03.12.1978 Наш край
15 Штонда Євгеній Геннадійович 31.10.1970 Аграрна партія України

Територіальний виборчий округ №13 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Залізнична, вул.Кольцова, вул.Кондратюка, вул.Котляревського, вул.Набережна, вул.Офіцерська, вул.Стрілецька: 6 к.ГУРТ–8, 12, 21–77; вул.Арцеулова: 5–22; вул.Гулака-Артемовського: 17–25А; вул.Привокзальна: 13–13А к.ГУРТ, 15;)

1 Колісник Валентина Йосипівна 28.11.1954 Свобода
2 Красневич Олександр Анатолійович 01.01.1979 Громадянська позиція
3 Лаба Леонід Леонідович 25.05.1986 БППС
4 Лебедь Євгеній Олександрович 01.01.1949 Європейська партія України
5 Лисак Олександра Валеріївна 10.08.1984 Радикальна партія
6 Максимович Олег Володимирович 10.12.1951 Наш край
7 Максимюк Борис Васильович 26.08.1948 Партія Зелених України
8 Сафіян Андрій Іванович 10.12.1986 Батьківщина
9 Федосюк Ігор Аркадійович 18.11.1966 Народний контроль
10 Чумак Світлана Василівна 07.12.1969 УРП
11 Шкода Сергій Іванович 15.06.1977 УКРОП

Територіальний виборчий округ №14 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Генерала Шухевича, просп.Перемоги: 1А–3Д, 5–10, 12; просп.Президента Грушевського: 4–4А, 6–6Б, 8, 10–15, 17, 19; вул.Привокзальна: 2, 4–9, 14 к.ГУРТ–14А к.ГУРТ; просп.Перемоги: 23–25А; просп.Президента Грушевського: 16, 18, 20–33; Волинська обласна клінічна лікарня)

1 Буліга Микола Миколайович 18.07.1971 Радикальна партія
2 Герасимюк Ольга Василівна 10.11.1979 Батьківщина
3 Драченко Віктор Петрович 14.01.1961 Наш край
4 Залевська Орися Іванівна 17.04.1982 УКРОП
5 Іщук Олег Олегович 26.05.1981 Самопоміч
6 Клімішина Антоніна Василівна 23.02.1988 Партія Зелених України
7 Кузмінська Галина Андріївна 18.09.1957 Аграрна партія України
8 Купира Дмитро Іванович 22.07.1991 Сила людей
9 Павельчак Роман Іванович 02.06.1980 УРП
10 Поліщук Юлія Юріївна 29.08.1978 Європейська партія України
11 Романюк Назар Васильович 01.01.1989 БППС
12 Сорочинська Оксана Іванівна 28.02.1960 Свобода
13 Фещенко Наталія Ігорівна 20.10.1981 Партія Пенсіонерів України

Територіальний виборчий округ №15 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Євгена Коновальця, вул.Стрілецька: 2 к.ГУРТ; просп.Президента Грушевського: 1–3Б; вул.Арцеулова: 1–3; вул.Гулака-Артемовського: 1–16; просп.Президента Грушевського: 5, 7, 9–9А; Комунальний заклад “Луцький клінічний пологовий будинок”)

1 Алєксєєва Оксана Іванівна 17.11.1971 Громадянська позиція
2 Бабійчук Володимир Григорович 02.02.1968 Європейська партія України
3 Балабаш Максим Валерійович 25.03.1988 Батьківщина
4 Головатий Богдан Володимирович 06.10.1978 Партія Зелених України
5 Заяць Роман Михайлович 07.03.1968 Наш край
6 Кривоконь Юрій Никифорович 04.09.1949 УРП
7 Лимар Любов Аркадіївна 15.11.1961 Свобода
8 Мацюк Віктор Борисович 30.06.1979 Радикальна партія
9 Поліщук Ігор Ігорович 01.07.1988 УКРОП
10 Почтарук Віталій Богданович 18.02.1975 БППС

Територіальний виборчий округ №16 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Брестська, вул.Карпенка-Карого: 9; вул.Клима Савура: 1–41Б; вул.Привокзальна: 1, 3; вул.Саперів: 1–5А, 7, 9, 11–15А; вул.Сухомлинського, просп.Перемоги: 11, 13–22, 26–32 к.ГУРТ; вул.Грибоєдова, вул.Івана Огієнка, вул.Саперів: 6–6А, 8, 10, 17–19; вул.Уласа Самчука, вул.Червоної Калини, вул.8-го Березня)

1 Бірюков Анатолій Євгенійович 07.10.1948 БППС
2 Вахрамєєв Олександр Володимирович 26.10.1971 УКРОП
3 Гордіюк Валентин Іванович 09.08.1965 Батьківщина
4 Дячук Рустам Олександрович 28.05.1973 Громадянська позиція
5 Климець Сергій Леонідович 17.02.1981 Свобода
6 Конєвцов Михайло Сергійович 25.08.1987 Аграрна партія України
7 Лебідь Володимир Володимирович 22.07.1957 Партія Зелених України
8 Мірчук Ілона Сергіївна 16.02.1990 Європейська партія України
9 Мудрик Андрій Ярославович 11.11.1988 Наш край
10 Парфенюк Андрій Степанович 19.09.1978 Радикальна партія
11 Плотнікова Марина Володимирівна 23.07.1987 Народний контроль
12 Прокопюк Андрій Олександрович 14.08.1982 Сила людей
13 Скуба Катерина Володимирівна 14.10.1988 Партія Пенсіонерів України
14 Чайка Роман Анатолійович 25.11.1978 УРП

Територіальний виборчий округ №17 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Бічна, вул.Вавилова, вул.Кармелюка, вул.Кобилянської, вул.Коперника, вул.Курчатова, вул.Лобачевського, вул.Мельнична, вул.Північна, вул.Пінська, вул.Поморська, вул.Пржевальськоговул.Світла, вул.Сенатора, вул.Холмська, вул.Шопена: 4–12А; вул.Щепкіна, вул.Ясна, вул.Глушець: 39 к.ГУРТ–45; вул.Лугова, просп.Волі: 14, 16А–16Д, 20–42А, 44, 48, 52–56;)

1 Антонюк Ігор Степанович 02.10.1970 Самопоміч
2 Войнаровський Юрій Васильович 25.09.1956 УКРОП
3 Гоцалюк Петро Павлович 24.06.1969 Наш край
4 Давидович Роман Валентинович 22.05.1983 Громадянська позиція
5 Дудар Наталія Миколаївна 30.10.1990 Радикальна партія
6 Жишко Богдан Сергійович 08.02.1974 Свобода
7 Запотоцький Артем Олександрович 31.01.1980 БППС
8 Кучмай Руслан Іванович 18.07.1962 УРП
9 Парчевська Наталія Анатоліївна 29.03.1962 Батьківщина
10 Петрук Євген Антонович 08.03.1947 Партія Пенсіонерів України
11 Сідімянцева Юлія Вадимівна 30.03.1988 Партія Зелених України
12 Сінькова Олеся Валеріївна 04.07.1987 Європейська партія України

Територіальний виборчий округ №18 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Баженова, вул.Варварівка, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Задворецька, вул.Клима Савура: 43–82Б; вул.Кривоноса: 1–13А; вул.Купріна, вул.Кутузова: 1–9, 12; вул.Мічуріна, вул.Московська: 1–2, 4, 6–6А; вул.Ніла Хасевича, вул.Олександра Богачука, вул.Островського, вул.Панфілова, вул.Поліська Січ, вул.Срібна, вул.Сталева, вул.Тараса Бульби-Боровця, вул.Кременецька, вул.Олицька, вул.Острозька, вул.Чехова, пл.Київський майдан: 6–13; просп.Волі: 43, 45–45А, 49–51А, 57–74;)

1 Бревко Тетяна Миколаївна 12.02.1982 Партія Зелених України
2 Галицький Богуслав Андрійович 03.06.1950 Європейська партія України
3 Кварцяний Віталій Володимирович 19.07.1953 УКРОП
4 Костюк Анатолій Васильович 10.04.1952 Наш край
5 Орєховська Анна Миколаївна 20.07.1994 Батьківщина
6 Покровський Андрій Володимирович 27.12.1975 БППС
7 Соломанюк-Харитонова Ганна Юріївна 11.08.1976 Свобода
8 Цибень Богдан Анатолійович 03.03.1983 Радикальна партія
9 Цибульський Павло Володимирович 17.04.1978 Самопоміч

Територіальний виборчий округ №19 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Балківська: 1–13; вул.Вороніхіна: 1–7, 9, 11, 13, 15–15А; вул.Гетьмана Мазепи: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Гризодубової, вул.Декабристів: 1–30, 32–48; вул.Захарова: 1, 3; вул.Кривоноса: 14–59; вул.Кутузова: 11, 13–52; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 1–30; вул.Московська: 3, 5, 7–39; вул.Олексія Шума, вул.Петра Маха: 18; вул.Рівненська: 45–49, 51–53, 57, 59–79; вул.Архітектора Метельницького, вул.Дубнівська: 12–29А, 31–33, 35, 37–39; вул.Костопільська, вул.Рівненська: 1–39; пл.Київський майдан: 1–5;)

1 Бондарук Лариса Василівна 20.07.1976 Народний контроль
2 Буй Андрій Тарасович 04.12.1976 Свобода
3 Бурцев Роман Євгенович 15.10.1991 Громадянська позиція
4 Гнетньов Ігор Васильович 02.02.1969 БППС
5 Дендіберін Микола Євгенійович 07.02.1951 УКРОП
6 Дімов Максим Володимирович 16.05.1981 НРУ
7 Євпак Юлія Сергіївна 17.01.1986 Самопоміч
8 Ковальчук Олена Володимирівна 17.07.1988 Батьківщина
9 Крисак Алла Іванівна 31.07.1970 Партія Зелених України
10 Семчук Юрій Анатолійович 25.04.1986 Радикальна партія
11 Чашук Андрій Олександрович 30.05.1990 Аграрна партія України

Територіальний виборчий округ №20 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Вишнева, вул.Дубнівська: 30А, 34, 36А, 40–63Б, 65–97; вул.Заводська, вул.Коротка, вул.Лопатіна, вул.Профспілкова, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Ставки, вул.Трункіна, вул.Фестивальна, вул.Балакирева, вул.Бородіна, вул.Вишнівецька, вул.Говорова, вул.Грекова, вул.Дубнівська: 64А, 99–127А; вул.Збаразька, вул.Ізмайлова, вул.Калинова, вул.Млинівська, вул.Надрічна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нікішева, вул.Панаса Мирного, вул.Паторжинського, вул.Привітна, вул.Прилуцька, вул.Скрябіна, вул.Сонячна, вул.Східна, пров.Прилуцький, пров.1-й Збаразький, пров.2-й Збаразький)

1 Богородецька Марія Анатоліївна 07.05.1961 Громадянська позиція
2 Власюк Валентина Анатоліївна 15.06.1978 Європейська партія України
3 Генсецький Микола Федорович 01.01.1956 Батьківщина
4 Гнатюк Володимир Ярославович 03.03.1977 Аграрна партія України
5 Дудка Ірина Володимирівна 26.04.1984 Радикальна партія
6 Зелінська Олена Леонідівна 11.07.1980 Сила людей
7 Зотов Дмитро Романович 17.03.1991 БППС
8 Кравченко Олександр Володимирович 01.09.1976 УКРОП
9 Міщук Галина Петрівна 02.02.1955 Партія Пенсіонерів України
10 Мозольська Оксана Миколаївна 07.04.1986 Наш край
11 Ящук Віктор Петрович 14.05.1971 Свобода

Територіальний виборчий округ №21 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Декабристів: 31, 50–74; вул.Електроапаратна, вул.Казакова: 1–2, 4, 6; вул.Московська: 41–69; вул.Рівненська: 50, 56, 58, 81–87; вул.Брюллова, вул.Верещагіна, просп.Відродження: 5, 8–10А, 12–12А, 14–14Б;)

1 Василевський Артур Улдисович 21.04.1961 БППС
2 Воронкова Марина Кузьмівна 22.05.1966 Європейська партія України
3 Головенко Іван Сергійович 08.05.1961 Партія Зелених України
4 Дацюк Юлія Миколаївна 20.12.1980 УКРОП
5 Захарова Анастасія Сергіївна 19.01.1996 Радикальна партія
6 Конончук Олександр Миколайович 05.11.1973 Сила людей
7 Крещук Віктор Володимирович 08.05.1965 УРП
8 Левчук Оксана Олегівна 26.07.1979 Аграрна партія України
9 Молчанова Раїса Іванівна 15.08.1943 Нова держава
10 Ощепков Андрій Григорович 25.08.1973 Партія Пенсіонерів України
11 Пирожик Олександр Веніамінович 09.12.1970 Свобода
12 Тимощук Василь Васильович 22.07.1959 Батьківщина
13 Федоренко Галина Миколаївна 18.05.1959 Самопоміч

Територіальний виборчий округ №22 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Захарова: 2, 4–10; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 31–43; вул.Петра Маха: 11, 13, 21, 32–52; вул.Щусева, просп.Відродження: 7; вул.Балківська: 15–52; вул.Володарського, вул.Воровського, вул.Гетьмана Мазепи: 10–10А, 12–12А, 14, 16, 18–18Б, 20–20А, 22–22А, 24–61А; вул.Дарвіна, вул.Єрмолової, вул.Йосафата Кунцевича, вул.Князів Острозьких: 1, 3–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–35; вул.Князів Ружинських, вул.Папаніна, вул.Петра Маха: 1–10, 12, 14, 20, 24–30; вул.Петра Могили, вул.Саксаганського, вул.Сапалаївська, вул.Сковороди, вул.Софії Ковалевської: 1–17; вул.Степана Мазурця, вул.Християнська: 1–24, 26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40;)

1 Гриневич Андрій Леонтійович 13.12.1986 Аграрна партія України
2 Кожевніков Геннадій Геннадійович 14.03.1962 Наш край
3 Козак Вікторія Вікторівна 31.07.1990 Радикальна партія
4 Кушнір Василь Григорович 18.04.1939 Громадянська позиція
5 Матвійчук Катерина Володимирівна 12.03.1987 УКРОП
6 Нестерук Петро Каленикович 16.03.1983 БППС
7 Панчук Валерій Валерійович 03.09.1965 Європейська партія України
8 Сівак Сергій Віталійович 05.09.1965 Свобода
9 Циганюк Юрій Павлович 30.03.1970 Батьківщина
10 Шкльода Катерина Олександрівна 16.07.1987 Партія Зелених України

Територіальний виборчий округ №23 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Богомольця, вул.Вороніхіна: 8, 10, 12, 14, 16–49А; вул.Глієра, вул.Захарова: 11–17; вул.Казакова: 3, 5, 7–17; вул.Князів Острозьких: 2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Космонавтів, вул.Ринок, вул.Софії Ковалевської: 18–52; вул.Старова, вул.Сурикова, вул.Християнська: 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41–49; вул.Леонтовича, просп.Відродження: 11, 13, 15–25, 27–27А, 29А, 31–35;)

1 Борщ Олександр Олександрович 08.05.1990 НРУ
2 Горай Валентин Йосипович 22.08.1958 Наш край
3 Корецька Тетяна Костянтинівна 29.12.1979 Батьківщина
4 Коробко Юрій Олександрович 11.04.1976 УРП
5 Коротинський Анатолій Йосипович 21.09.1961 Партія Зелених України
6 Мартинюк Олександр Ксенофонтович 07.01.1985 БППС
7 Сулятицька Оксана Степанівна 22.07.1972 Свобода
8 Токаренко Андрій Олексійович 13.09.1980 Радикальна партія
9 Янчук Тетяна Петрівна 04.02.1982 УКРОП

Територіальний виборчий округ №24 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Ветеранів: 1–13, 17–22; вул.В’ячеслава Чорновола: 4–8, 14–30; Комунальний заклад “Луцька міська клінічна лікарня”)

1 Авраменко Андрій Миколайович 17.03.1977 БППС
2 Байло Володимир Петрович 18.06.1960 УКРОП
3 Вірста Василь Степанович 07.01.1949 УРП
4 Гайдай Валентин Володимирович 13.04.1968 Європейська партія України
5 Гураль Ігор Васильович 13.02.1964 Свобода
6 Дацюк Володимир Миколайович 14.11.1985 Самопоміч
7 Жуковський Сергій Олександрович 16.01.1969 Партія Зелених України
8 Кравчук Олена Олександрівна 20.11.1987 Батьківщина
9 Кучер Тетяна Михайлівна 06.04.1989 Радикальна партія
10 Слободян Ігор Миколайович 19.06.1972 Громадянська позиція
11 Щербакова Людмила Адамівна 04.08.1959 Опозиційний блок

Територіальний виборчий округ №25 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Гетьмана Дорошенка: 1–22А; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–38; вул.Рівненська: 102–143; просп.Відродження: 1–4, 6; вул.Гетьмана Дорошенка: 23–41; вул.Гетьмана Сагайдачного: 39–59; вул.Січова)

1 Веремчук Сергій Сергійович 03.04.1977 Партія Зелених України
2 Корольчук Юрій Степанович 01.05.1950 Батьківщина
3 Лошак Віта Віталіївна 19.05.1985 Свобода
4 Мельник Катерина Петрівна 24.10.1987 БППС
5 Прокоса Дмитро Миколайович 01.03.1986 Європейська партія України
6 Савчук Петро Петрович 16.07.1971 УКРОП
7 Сидорчук Валентина Василівна 18.03.1983 Аграрна партія України
8 Тіщенко Сергій Володимирович 07.12.1988 Радикальна партія

Територіальний виборчий округ №26 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Гнатюка, вул.Загородня, вул.Струтинської, пров.Струтинської, просп.Відродження: 26–26Б, 28–28А, 30, 39; просп.Молоді: 1–1А; просп.Відродження: 41–43; просп.Молоді: 3–3Б, 5–5Б, 7, 9–9Б, 11;)

1 Бальбуза Богдан Костянтинович 16.08.1992 БППС
2 Баранчук Василь Андрійович 05.08.1965 Аграрна партія України
3 Гуменюк Віталій Юрійович 27.09.1981 УКРОП
4 Доленко Андрій Олегович 20.06.1981 Свобода
5 Дорошенко Іван Сергійович 26.09.1987 Партія Зелених України
6 Мельник Андрій Миколайович 24.03.1974 Самопоміч
7 Романчук Тетяна Олександрівна 10.11.1978 УРП
8 Слюсар Неоніла Володимирівна 24.03.1960 Громадянська позиція
9 Тишик Микола Володимирович 24.02.1990 Батьківщина
10 Ткачук Андрій Васильович 19.04.1985 Європейська партія України
11 Філіпович Мирослава Богданівна 07.10.1970 Наш край
12 Шабунін Валентин Олексійович 03.08.1979 Радикальна партія
13 Шелеп Михайло Романович 29.07.1982 Народний контроль

Територіальний виборчий округ №27 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – просп.Молоді: 13–13Б, 15–23; просп.Соборності: 13–13Б, 15, 17, 19А;)

1 Бажанюк Василь Васильович 18.01.1980 Громадянська позиція
2 Бас Тарас Михайлович 01.10.1973 УКРОП
3 Вовк Олександр Валерійович 29.04.1984 Свобода
4 Даниленко Галина Петрівна 09.11.1947 Наш край
5 Книш Сергій Володимирович 17.06.1977 Самопоміч
6 Корнійчук Ігор Миколайович 20.12.1964 Народний контроль
7 Крапостін В’ячеслав Вячеславович 29.01.1979 Аграрна партія України
8 Михалюк Назар Юрійович 08.04.1989 Батьківщина
9 Реміз Світлана Андріївна 01.07.1982 Сила людей
10 Солоха Володимир Тимофійович 11.11.1975 Партія Зелених України
11 Стрихарчук Сергій Сергійович 26.04.1984 БППС
12 Федіна Світлана Анатоліївна 03.04.1981 Радикальна партія

Територіальний виборчий округ №28 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – просп.Відродження: 45; просп.Молоді: 4, 6–6А, 8, 10; просп.Молоді: 10А, 12, 14; просп.Соборності: 1–5, 7 к.ГУРТ, 9;)

1 Бернак Вадим Володимирович 27.02.1986 НРУ
2 Бойко Петро Павлович 18.06.1966 УКРОП
3 Вірний Сергій Сергійович 01.04.1985 Громадянська позиція
4 Гаврилюк Софія Вікторівна 20.01.1991 Радикальна партія
5 Денисюк Алла Олексіївна 18.03.1961 Партія Пенсіонерів України
6 Захожий Володимир Васильович 01.12.1981 Аграрна партія України
7 Іващук Олег Петрович 10.03.1978 Свобода
8 Крутова Ольга Сергіївна 25.02.1985 Партія Зелених України
9 Лавренчук Олександр Володимирович 30.09.1980 Самопоміч
10 Лазука Олександр Іванович 17.06.1993 Народний контроль
11 Пекарський Аскольд Георгійович 22.08.1960 Батьківщина
12 Терпелюк Олексій Васильович 05.09.1954 УРП
13 Уніга Олег Вікторович 05.09.1990 Наш край
14 Шваб Анатолій Георгійович 21.10.1967 БППС
15 Шишолик Олександр Пилипович 07.04.1980 Європейська партія України

Територіальний виборчий округ №29 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Вереснева, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Липинська, вул.Мисливська, вул.Народних Дружинників, вул.Писаревського, вул.Підгаєцька, вул.Ревуцького, вул.Смєлякова, вул.Теремнівська: 1–69, 71–101; вул.Теремнівська: 70; просп.Відродження: 45А–55; просп.Молоді: 8А к.ГУРТ;)

1 Вознюк Руслана Адамівна 30.10.1978 Свобода
2 Волянюк Олександр Олександрович 14.08.1985 УКРОП
3 Гуменюк Віктор Миколайович 20.04.1980 Самопоміч
4 Денисенко Сергій Вікторович 12.06.1981 Партія Зелених України
5 Кошель Федір Гнатович 01.01.1951 Громадянська позиція
6 Ленартович Тетяна Петрівна 14.11.1984 Народний контроль
7 Новосад Михайло Ростиславович 14.11.1971 Радикальна партія
8 Панишко Галина Тарасівна 15.05.1963 Батьківщина
9 Пархом’юк Анатолій Іванович 04.09.1967 БППС
10 Раєвич Тамара Іванівна 19.11.1966 УРП
11 Скалюк В’ячеслав Петрович 07.02.1971 Європейська партія України
12 Щербяк Назарій Віталійович 15.07.1990 Аграрна партія України

Територіальний виборчий округ №30 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Ветеранів: 15; просп.Соборності: 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29, 31–31А, 35, 37А–37Б; вул.Агатангела Кримського, вул.В’ячеслава Чорновола: 2–2В, 10, 44; вул.Дмитра Іващенка, вул.Карпенка-Карого: 5, 11; вул.Липинського, вул.Олеся Гончара)

1 Ієрусалімець Сергій Васильович 25.08.1984 Аграрна партія України
2 Кульбачинський Віктор Петрович 13.02.1968 УКРОП
3 Кучер Володимир Григорович 29.06.1979 Радикальна партія
4 Лашина Світлана Іванівна 15.01.1947 Європейська партія України
5 Мишко Юрій Михайлович 05.05.1961 Батьківщина
6 Ніколайчук Руслан Олексійович 01.01.1969 Свобода
7 Павловська Лариса Володимирівна 15.06.1980 Громадянська позиція
8 Перкевич Наталія Миколаївна 09.12.1965 Народний контроль
9 Рачков Олександр Леонідович 01.08.1979 БППС
10 Савчук Анатолій Панфілович 10.09.1962 Наш край
11 Федосова-Цибульська Вероніка Дмитрівна 27.03.1978 Партія Зелених України
12 Шляхтич Тарас Васильович 26.02.1987 Самопоміч
13 Шум Олександр Валерійович 18.11.1991 НРУ

Територіальний виборчий округ №31 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – просп.Соборності: 32–34, 36–37, 38–42А;)

1 Бондарук Світлана Дмитрівна 13.07.1966 Батьківщина
2 Дмитрук Дмитро Петрович 29.08.1953 Партія Зелених України
3 Захарчук Віталій Вікторович 26.03.1981 Самопоміч
4 Климець Оксана Миколаївна 14.03.1982 УКРОП
5 Козлюк Олександр Євгенович 18.09.1976 БППС
6 Кримчук Ігор Антонович 24.03.1957 Партія Пенсіонерів України
7 Лобацький Володимир Петрович 16.01.1977 НРУ
8 Свирида Світлана Дмитрівна 03.09.1959 Радикальна партія
9 Скиба Олександр Володимирович 05.07.1979 Свобода
10 Стасюк Віктор Юрійович 26.12.1977 Громадянська позиція
11 Федосюк Юлія Ігорівна 15.01.1989 Народний контроль

Територіальний виборчий округ №32 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Карпенка-Карого: 2–4, 6; вул.Кравчука: 32–48;)

1 Вахович Ірина Михайлівна 08.04.1975 УКРОП
2 Гель Наталія Іванівна 30.04.1982 Партія Пенсіонерів України
3 Запотоцький Віталій Олександрович 27.01.1984 Радикальна партія
4 Заяць Руслана Федорівна 06.09.1966 Громадянська позиція
5 Мамчур Ярослав Петрович 11.05.1960 Свобода
6 Мерчук Сергій Юрійович 21.03.1991 Народний контроль
7 Ніколайчук Олександр Петрович 17.07.1976 БППС
8 Пархомей Олена Анатоліївна 02.02.1979 Партія Зелених України
9 Рижков Сергій Миколайович 14.01.1976 Самопоміч
10 Сітовський Андрій Миколайович 19.04.1977 Батьківщина
11 Шевчук Борис Леонідович 04.04.1976 Наш край
12 Ярошик Тетяна Леонідівна 18.02.1976 Європейська партія України

Територіальний виборчий округ №33 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Зацепи, вул.Конякіна: 25, 27–37А;)

1 Банера Анатолій Ярославович 22.03.1982 Партія Зелених України
2 Граніч Наталія Василівна 08.10.1967 УКРОП
3 Ковальський Олександр Ростиславович 17.06.1979 Батьківщина
4 Коритнєва Ольга Володимирівна 27.03.1986 БППС
5 Лісін Валерій Михайлович 25.01.1953 Нова держава
6 Матвіюк Наталія Ростиславівна 23.11.1986 Свобода
7 Рябіїк Михайло Іванович 24.12.1983 Громадянська позиція
8 Савчук Вячеслав Феофілович 25.08.1967 Європейська партія України
9 Тригуб Ольга Миколаївна 16.01.1985 Самопоміч
10 Харченко Олена Василівна 28.11.1985 Радикальна партія
11 Хоменко Олександр Миколайович 04.03.1954 Наш край

Територіальний виборчий округ №34 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 1, 7; вул.Кравчука: 19А, 26–28; просп.Соборності: 28, 30–30А;)

1 Висоцька-Степанюк Людмила Михайлівна 29.06.1975 Сила людей
2 Копилов Віктор Павлович 17.12.1979 Партія Зелених України
3 Король Сергій Володимирович 07.07.1990 Громадянська позиція
4 Лисобей Ольга Василівна 09.10.1973 БППС
5 Любчик Олена Федорівна 22.11.1975 Радикальна партія
6 Мовяк Анна Володимирівна 18.11.1978 Народний контроль
7 Павлович Григорій Григорович 13.10.1965 УКРОП
8 Рижук Василь Андрійович 20.03.1962 Самопоміч
9 Семенюк Віктор Володимирович 17.04.1972 Батьківщина
10 Сторожук Андрій Федорович 12.05.1987 Свобода
11 Шандалюк Олена Анатоліївна 29.09.1974 Аграрна партія України

Територіальний виборчий округ №35 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 2–6; вул.Кравчука: 15, 17, 19, 19Б, 22–24; вул.Конякіна: 21, 25А; вул.Кравчука: 11А–11В, 15А–15Л, 18; вул.Федорова: 2–2Б, 4–4Д, 8;)

1 Бобир Віталій Олексійович 15.03.1988 Самопоміч
2 Булах Мар’яна Валеріївна 25.08.1986 Свобода
3 Верзун Петро Юрійович 13.07.1977 БППС
4 Вязло Анна Сергіївна 09.10.1980 Європейська партія України
5 Григоренко Сергій Анатолійович 02.01.1979 Батьківщина
6 Дроган Любов Віталіївна 06.09.1982 Народний контроль
7 Закревський Олександр Володимирович 09.10.1952 Громадянська позиція
8 Князь Олег Ігорович 30.01.1984 УКРОП
9 Мельничук Ірина Степанівна 17.03.1963 Партія Зелених України
10 Рудчик Леонтій Ульянович 12.12.1954 Партія Пенсіонерів України
11 Сидорчук Олег Іванович 28.03.1981 Аграрна партія України
12 Талько Олександр Ігорович 24.03.1988 Радикальна партія

Територіальний виборчий округ №36 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Кравчука: 16, 20; просп.Соборності: 20–20А, 22–22А, 24–24А, 26; вул.Гордіюк: 43; просп.Соборності: 6, 8, 10–12, 14–14А, 16;)

1 Баннікова Людмила Петрівна 01.09.1962 Народний контроль
2 Білоконь Оксана Леонідівна 30.04.1978 Свобода
3 Була Сергій Володимирович 07.03.1979 Радикальна партія
4 Вавренчук Ірина Вікторівна 02.07.1979 Громадянська позиція
5 Джулінський Леонід Володимирович 04.04.1961 Партія Зелених України
6 Мозоль Віктор Володимирович 13.08.1967 Самопоміч
7 Сурмик Володимир Степанович 05.01.1968 БППС
8 Тиводар Олександр Олександрович 26.11.1966 УКРОП
9 Філюк Василь Степанович 31.01.1958 Батьківщина
10 Шевчук Віктор Васильович 13.04.1981 Європейська партія України

Територіальний виборчий округ №37 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Гордіюк: 37–41, 45–47; вул.Кравчука: 2, 4, 10, 12; вул.Кравчука: 1, 3, 5–9, 11; вул.Федорова: 5–6;)

1 Буднік Світлана Василівна 29.04.1986 УРП
2 Вітінський Вадим Юліанович 16.01.1956 Громадянська позиція
3 Воскресенський Максим Володимирович 02.04.1991 УКРОП
4 Гвоздик Володимир Васильович 21.03.1959 Радикальна партія
5 Грушецький Іван Леонідович 15.07.1984 Самопоміч
6 Карпюк Ігор Ігорович 07.05.1978 Свобода
7 Кічук Дмитро Богданович 06.09.1970 Європейська партія України
8 Козюра Андрій Григорович 06.06.1979 Батьківщина
9 Ляцевич Олександр Григорович 29.06.1987 Партія Зелених України
10 Мельник Максим Олександрович 22.12.1984 БППС
11 Пригода Таміла Миколаївна 24.04.1973 Народний контроль

Територіальний виборчий округ №38 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Конякіна: 7, 9–9Б, 11–11А, 15–17, 19, 23; вул.Федорова: 1, 3;)

1 Боруцький Святослав Юрійович 28.10.1971 Свобода
2 Вітінська Тетяна Леонідівна 04.05.1965 Громадянська позиція
3 Добрянський Валентин Кирилович 07.01.1949 УРП
4 Луговська Олена Миколаївна 25.04.1962 Народний контроль
5 Мартинюк Оксана Володимирівна 14.03.1971 Наш край
6 Мельничук Юлія Сергіївна 20.08.1996 НРУ
7 Романюк Роман В’ячеславович 24.06.1985 БППС
8 Рузак Федір Володимирович 03.09.1962 Європейська партія України
9 Симончук Юрій Прокопович 03.03.1943 Самопоміч
10 Стернійчук Валерій Олександрович 18.06.1981 УКРОП
11 Федін В’ячеслав Володимирович 25.06.1981 Радикальна партія
12 Чорноус Вікторія Валентинівна 26.04.1987 Партія Зелених України
13 Ямришко Сергій Ігорович 01.03.1984 Батьківщина

Територіальний виборчий округ №39 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Гордіюк: 14–35; вул.Григорія Андрузького, вул.Гущанська, вул.Карбишева: 2–2А; вул.Конякіна: 12; вул.Миколи Міхновського, вул.Станіслава Дністрянського, пров.Гущанський, Волинська обласна психіатрична лікарня №1, Волинський обласний наркологічний диспансер)

1 Баліцька Ольга Іванівна 20.02.1961 Радикальна партія
2 Дмитрук Роман Степанович 01.05.1960 УРП
3 Дружиніна Євгенія Федорівна 02.03.1954 Свобода
4 Карманчикова Інна Володимирівна 23.10.1979 УКРОП
5 Климчук Богдан Ярославович 22.08.1983 БППС
6 Максимчук Тетяна Віталіївна 06.03.1981 Наш край
7 Машлай Валентина Володимирівна 19.08.1984 Народний контроль
8 Надточій Алла Володимирівна 08.08.1979 Самопоміч
9 Шкльода Олександр Матвійович 19.06.1968 Партія Зелених України
10 Шостак Майя Вікторівна 18.01.1974 Батьківщина

Територіальний виборчий округ №40 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Гордіюк: 4–12А; вул.Конякіна: 12Б–14В, 18А; вул.Наливайка: 6–6А, 8–8А;)

1 Балицький Сергій Іванович 28.09.1964 УКРОП
2 Жупанюк Алла Юріївна 27.08.1975 Свобода
3 Максимович Тарас Олегович 23.04.1986 Наш край
4 Мацюк Юрій Степанович 17.09.1959 Європейська партія України
5 Мисковець Ірина Василівна 20.03.1989 НРУ
6 Мисковець Ірина Ярославівна 13.08.1978 УРП
7 Осадовський Тарас Едуардович 09.03.1995 Сила людей
8 Павлюк Павло Володимирович 01.12.1989 БППС
9 Прохватило Світлана Петрівна 24.05.1977 Радикальна партія
10 Рудько Сергій Володимирович 26.05.1984 Партія Зелених України
11 Семенюк Олександр Леонтійович 12.05.1970 Батьківщина
12 Семенюк Олександр Олексійович 17.08.1974 Громадянська позиція

Територіальний виборчий округ №41 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Карбишева: 2Б; вул.Конякіна: 6–6А, 8, 10–10А, 12А; вул.Наливайка: 1, 3–3Б, 5, 7, 10–72; вул.Андрія Марцинюка, вул.Василя Стуса, вул.Гордіюк: 2; вул.Жуковського, вул.Івана Кожедуба, вул.Ківерцівська, вул.Липовецька, вул.Лідавська, вул.Наливайка: 2, 4; вул.Озерецька, вул.Петрова, вул.Сосюри, пров.Дорожний, пров.Комунальний)

1 Безпятко Юрій Володимирович 07.06.1975 УКРОП
2 Вальчук Віктор Юрійович 26.03.1979 БППС
3 Гримарович Тамара Миколаївна 12.02.1960 Самопоміч
4 Козачук Святослав Миколайович 02.01.1955 Наш край
5 Коменда Іван Михайлович 24.02.1947 УРП
6 Корнелюк Оксана Миколаївна 11.01.1968 Батьківщина
7 Отченаш Андрій Андрійович 01.01.1995 Свобода
8 Петринка Олег Ярославович 04.07.1987 Громадянська позиція
9 Рудько Олександра Миколаївна 31.08.1986 Партія Зелених України
10 Смітюх Віктор Романович 20.08.1950 Радикальна партія
11 Шевчук Орися Василівна 12.03.1975 Аграрна партія України
12 Ясинська Лідія Василівна 30.11.1952 Опозиційний блок

Територіальний виборчий округ №42 до Луцької міської ради

(м.Луцьк – вул.Безіменна, вул.Вахтангова, вул.Вишківська, вул.Героїв УПА, вул.Глибока, вул.Заньковецької, вул.Липлянська, вул.Можайського, вул.Руданського, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Селищна, вул.Ціолковського, пров.Червоноармійський)

1 Богоно Богдан Михайлович 06.11.1982 Свобода
2 Денисюк Михайло Олегович 21.11.1993 Батьківщина
3 Калапуша Микола Мелетійович 09.07.1971 УКРОП
4 Кварцяний Вячеслав Володимирович 05.05.1962 УРП
5 Кирилюк Юрій Вікторович 17.12.1960 Громадянська позиція
6 Корчук Іван Миколайович 11.11.1958 БППС
7 Малащук Олександр Йосипович 01.07.1966 Європейська партія України
8 Навроцький Ігор Анатолійович 01.09.1986 НРУ
9 Назаревич Юрій Анатолійович 29.04.1978 Аграрна партія України
10 Пльотка Богдан Юрійович 15.06.1986 Наш край
11 Приходько Роман Васильович 10.09.1977 Сила людей
12 Соломатін Аркадій Миколайович 26.10.1965 Радикальна партія
13 Усачова Наталія Станіславівна 25.04.1977 Партія Зелених України