Волинські шахтарі їдуть голодувати до Києва

Волинські шахтарі планують 7 жовтня розпочати безстрокове голодування у Києві, вимагаючи погашення заборгованості із зарплати.

Про це повідомляє Громадське радіо.

Як відомо, сьогодні шахтарі перекрили дорогу загальнодержавного значення на Волині. Участь в акції протесту взяв і Сергій Макаров, у якого 8 років підземного стажу. Працівник шахти №1 брав участь у акції протесту під міською радою у Нововолинську, а тепер приїхав сюди з колегами, щоб привернути увагу до шахтарської проблеми, як каже,«викликати громадський резонанс».

«Думаю, що Демчишин побачить нас завтра в Києві. Сьогодні ввечері виїжджаємо в столицю, де оголосимо безстрокову акцію голодування. Минулого разу це був тільки протест», – розповідає про свої плани шахтар.

Голова Незалежної профспілки гірників України (НМПГУ) Михайло Волинець зазначив: «Вони страйкують вже декілька днів. І оскільки ніхто не звертає увагу на їхню акцію, вони змушені були перекривати дорогу «Ковель-Львів» до 14 години і ввечері виїжджають на Київ. 7 жовтня представники інших областей уже приїдуть і будуть брати участь у пікетуванні Кабінету міністрів. Це буде з 11-ої до 13.30. Це будуть працівники Львівської вугільної компанії, які страйкують з 30-го вересня, також гірники з Донецької області».

За словами Михайла Волинця, масштабну акцію протесту запланували саме 7 жовтня – у Всесвітній день дій за гідну працю, щоб все-таки їх почули.