«Луцьктепло» не отримало відстрочку від «Нафтогазу»

ДКП «Луцьктепло» не змогло отримати чергову відстрочку на виконання рішення суду, яким з підприємства стягнуто на користь НАК «Нафтогаз» понад півтора мільйона гривень.

Про це пише Під прицілом.

Так, ще у жовтні минулого року НАК «Нафтогаз» звертався до Господарського суду Волинської області з позовом про стягнення з луцького теплокомуненерго більш ніж 1,5 мільйона гривень пені та штрафних санкцій, позаяк основний борг за природній газ підприємство уже погасило.

Під час судового розгляду представник «Луцьктепла» вказував на те, що позивач провів розрахунки неправильно і нарахував зайвого. На підтвердження цього, «Луцьктепло» надало свої розрахунки — 465,3 тисячі гривень пені, майже 254 тисячі гривень відсотків річних та майже 50 тисяч гривень інфляційних витрат. Тоді Господарський суд задовольнив позов НАК «Нафтогаз», але з урахуванням зауважень відповідача.

Судовий наказ про стягнення з ДКП «Луцьктепло» цих коштів на користь НАК «Нафтогаз» було видано у січні 2015 року, однак з того часу підприємство не погасило борг.

Разом з тим, луцьке теплокомуненерго звернулося до суду із заявою про відстрочку виконання рішення, посилаючись на складне фінансове становище підприємства.

Як відомо, протягом одного дня Господарський суд розглядав по кілька таких заяв від ДКП «Луцьктепло», та навіть отримав відстрочку, хоча й не на рік, як було заявлено, а до 1 січня 2016 року.

Сьогодні ж стало відомо, що всі ці ухвали суду були оскаржені в апеляційному порядку.

Крім того, заявник не додав до матеріалів справи відомості про те, що за вищезгаданим судовим наказом було відкрите виконавче провадження, а тому головуюча по справі суддя Софія Костюк відмовила ДКП «Луцьктепло» в задоволенні заяви про відстрочку виконання рішення.