Луцьк: волонтери зібрали майже 800 гривень для бійців

4 жовтня 2015 року на Театральному майдані міста Луцька відбувся вже двадцятий благодійний книжковий ярмарок «Книга за життя». На ярмарку було продано книжок 761 гривню. Організатори зазначають, що збирають зараз кошти для потреб бійців в термобілизні, берцях та інших речах, які необхідні взимку.

Про це йдеться у листі, який надійшов на поштову скриньку ВАРу.

«Минулої неділі ми долучалися з «Книгою за життя» до «Благодійного гаражного розпродажу», організованого інтернет-спільнотою «Добрі справи» та ГО «Автомайдан України», де за два дні було продано книжок на 4000 гривень. Це були й ті книги, що приносили нам лучани, і книги від книгарень, за що особлива подяка книгарні «Є» та Ганні Луцюк». Кошти будуть використані для придбання термобілизни», – розповідає одна з організаторок акції Любов Казмірчук.

«Не сподівалися, що люди будуть відгукуватися на пропозицію придбати книгу й цього тижня, бо асортимент залишився невеликий. Проте, як виявилось, в нас вже є постійні клієнти, які  підтримують ініціативу протягом останнього року: купують книжки, прочитують за тиждень, а в неділю приносять їх для наступних читачів, беруть собі нові. Такий благодійний буккроссинг говорить про те, що люди не втомлюються робити добрі справи та допомагати волинським військовим в зоні АТО», – ділиться враженнями волонтерка, організатор акції Юлія Євпак.

Волонтери нагадують, що книги можна приносити в робочі дні з 11:00 до 18:00 за адресою м.Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх, Центр Європейської Інформації Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки. Книги можна придбати не тільки на Театральному майдані щонеділі з 10:00 до 18:00, але й в офіційній групі у Facebook https://www.facebook.com/groups/278434938992118/?fref=ts .

Крім того? організатори акції звертаються до небайдужих волинян з проханням приносити теплі речі (шкарпетки, светри, термобілизна), чай та каву за вказаною адресою або телефонувати за номером: 095 525 31 26.