Луцьк: політики показали, якими були в 16

Політики Луцька показали фото у паспорті, де їм 16 та 25 років. Так, депутати Луцької міської ради продемонстрували журналістам, як виглядали в юності.

Про це інформує Таблоїд Волині.

Депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук погодився показати фото в паспорті за умови, що журналісти покажуть лише одне фото, яке він вибере. Звичайно, це була друга фотографія, зроблена в 2013 році. Прокоментував Ігор цей знімок так: «Такий я тут якийсь, як з дев’яностих».

polishchuk

Ігор Поліщук

Депутат Луцької міської ради Андрій Осіпов на запитання, чи подобається йому власне фото в паспорті, з гумором відповів: «Можна було б ліпше. Сподіваюся, що в 45 буду виглядати не гірше». Коли робив фотографії на паспорт, депутат пригадати не зміг.

osipov

Андрію Осіпову – 16

osipov_2

Андрій Осіпову – 25

Депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко розповів: «мені ні перша, ні друга фотографія не подобається. Але все ж таки надаю перевагу другій. Паспорт отримав у 1996, а друге фото робив у 2004 році. До 45-ти років ще далеко, слава Богу», – жартує депутат.

grygor

Сергій Григоренко

Депутат Луцької міської ради Катерина Мельник також жартома попросила журналістів «Таблоїда» не оформляти кредит на свій паспорт. Перша фотографія зроблена в 23 роки, після того, як депутатка вийшла заміж. Друга – в 25, тому вони практично не відрізняються одна від одної. «Життя таке насичене різними подіями, що на такі дрібниці, як вийшла на фотографії, я взагалі уваги не звертаю. Звичайна фотографія. Пам’ятаю, коли робила друге фото, дуже поспішала, а тому особливий марафет наводити не було коли», – пригадала Катерина.

melnyk_2

Катерині Мельник – 16

melnuk

Катерині Мельник – 25

Віце-президент Федерації риболовного спорту Волинської області В’ячеслав Теліцин при згадці про фото на паспорті відразу пригадав юність. «От дивлюсь зараз на себе, 16-річного і наче й не було тих 20-ти років, що минули відтоді. Вже в 16 я працював, продавав книги і мріяв про серйозну власну справу. Цю мрію вдалося втілити – зараз видаю дитячі розмальовки, з якими ростуть та розвиваються діти по всій Україні. Мав ще кілька мрій, надіюсь, що їх теж досягну», – зауважив Теліцин.

telicyn

В’ячеслав Теліцин

«А чи подобається мені фото? Подобається, бо кожен раз, коли заглядаю в очі 16-річному хлопчині, який дивиться на мене з першої сторінки паспорта, то бачу блиск і молодецьке завзяття, бачу масу ідей та енергії, бачу хлопця, який сам пробивав собі дорогу в життя, бачу мрії 16-річного юнака, які стали цілями 36-річного чоловіка і до яких я крок за кроком наближаюсь», – розповів В’ячеслав.

Депутат Луцької міської ради Ірина Комлик першу фото в паспорті змінила після весілля: «Мені пощастило: фотографію, на якій мені 16 років, вже поміняла», – зауважила Ірина. Жінці подобається, як вона вийшла на фото.

komlyk

Ірина Комлик

komlyc

Ірина Комлик

Депутат Луцької міської ради Олександр Пиза дав сфотографувати паспорт теж за умови, що ми не візьмемо на нього кредит. Паспорт у депутата вкрали у 2010 році, тому довелося зробити новий. «Трохи кругліший на тих фото, ніж зараз. Вони мені не подобаються. Критично відношуся до своїх форм, ходжу в спортзал», – зауважив Пиза.

pyza

Олександр Пиза