Лучанам нагадують про перевірку списків виборців

У неділю 25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Про це інформує сайт Луцької міської ради.

Голосування відбуватиметься з 8 до 20 години без перерви.

Право голосу на місцевих виборах мають виборці, які належать до місцевої громади та проживають в межах відповідного виборчого округу. Належність до місцевої громади та проживання на відповідній території визначається зареєстрованим місцем проживання.

Списки виборців будуть виготовлені на основі відомостей Державного реєстру виборців.

З 12 жовтня кожен виборець має право ознайомитися із попереднім списком виборців на виборчій дільниці. Іменні запрошення виборцям дільничні комісії зобов’язані доставити до 14 жовтня включно.

Звертаємо Вашу увагу:

– із заявою про уточнення попереднього списку виборців можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців або до дільничної виборчої комісії до 19 жовтня включно;

– із адміністративним позовом до суду — до 22 жовтня включно;

– із заявою до дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити голосування за місцем перебування виборця разом з довідкою медичної установи про стан його здоров’я – не пізніше 20-ї години п’ятниці 23 жовтня.

Зміни до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду та повідомлень відділу ведення Державного реєстру виборців щодо усунення кратного включення виборця у списку виборців на цій виборчій дільниці. Такі зміни можуть бути внесені до 18 години останньої суботи перед днем голосування.

У день голосування зміни до уточненого списку не вносяться!

Для перевірки та уточнення своїх персональних даних звертайтесь у відділ ведення Державного реєстру виборців з 8.00 до 18.00 год (у вихідні та святкові дні – з 9.00 до 18.00 год).

Відділ знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, кабінети 109, 103. При собі необхідно мати паспорт. Довідки за телефонами : 777917, 777952, 777953.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, як голосувати, якщо ви потрапили до лікарні.