Троє військових поранені через вибух боєкомплекту танка

Троє військовослужбовців окремої механізованої бригади Збройних сил України отримали травми в результаті детонації боєкомплекту танка на Новомосковському загальновійськовому полігоні у Дніпропетровській області 3 жовтня.

Про це сьогодні, 4 жовтня, – повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

“Попередньо встановлено, що під час обслуговування техніки на Новомосковському загальновійськовому полігоні сталося загоряння пускового підігрівача двигуна танка. При гасінні пожежі стався вибух, в результаті якого постраждав екіпаж танка. Зараз троє військовослужбовців госпіталізовані, загрози їхньому життю немає. Постраждалі отримують необхідну медичну допомогу”, – йдеться в повідомленні.

За наказом командувача Сухопутними військами генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова створена комісія, яка проводить розслідування даної події.

“До складу комісії включені представники військової прокуратури. Після закінчення роботи комісії будуть зроблені висновки для попередження подібних випадків у майбутньому”, – зазначили в українському оборонному відомстві. Раніше повідомлялося, що на полігоні однієї з військових частин у Дніпропетровській області під час проведення занять з вогневої підготовки отримав поранення офіцер Збройних Сил України. Він терміново був доставлений у військовий госпіталь, але поранення виявилося смертельним.