Депутат Волиньради Столяр пояснив, чому лобіює бурштинове питання

Депутат Волинської обласної ради Василь Столяр  каже, що проблеми з бурштинокопачами виникають, бо “людям неправильно все пояснюють”.

“Тому йде такий  спротив. Всі кричать, що у людей позабирають землю. Щоб зайти на вашу ділянку, треба у вас дозволу спитати, і письмово його отримати. Ви скажете, скільки хочете за цю ділянку. І покупець мусить її купити. Так воно і буде. Поки  не дають геологорозвідку офіційно зробити, тим часом бурштин всі крадуть”, – сказав він у інтерв’ю Волинській правді.

“То чому комусь можна красти, а мені працювати ні? Скажіть, що поганого Столяр зробив для Волині? Що тринадцять  років футбол утримував? І тепер до Луцька приїздить “Шахтар” та “Динамо” Київ, а волиняни бачать великий футбол не по телевізору? Головне, щоб він був такий Столяр. І це має бути волинянин, а не рівненчанин чи киянин”, – переконує депутат.

Столяр вважає, що волинській бурштин мають переробляти на Волині.

“Я знаю, як це робиться, був у цехах, де його обробляють. Якщо добувати 10 тонн бурштину в рік, то при мінімальній зарплаті кожного працюючого у 5 тисяч гривень у бюджети надійде 159 мільйонів податків. Нам не треба ці гроші? Ми не маємо ліків у лікарнях, інвалідів немає за що лікувати, я добиваюся за Артема Запотоцького, якому на Майдані прострелили хребет, бо йому тепер на реабілітацію треба 100 тисяч гривень на три місяці. Ця ж влада прийшла у владні кабінети завдячуючи  йому,  іншим таким відважним хлопцям”, – додав він.