Палиця каже, що вибори на 23-му окрузі не відбудуться

Ігор Палиця заявив, що вибори на 23-му окрузі не відбудуться, після того як він оголосив про намір балотуватися цим округом.

“Ви знаєте, я думаю, що після того, як я публічно оголосив про наміри балотуватися від 23 округу, вибори там не відбудуться. Тому що влада зробить все для того, щоб я не потрапив у Парламент. Вона розуміє, що я зробив це свідомо і для того, щоб люди, які живуть в цьому окрузі, звернули увагу на те, як влада бореться з тими, хто розуміє, хоче і буде казати правду”, – цитує його Інформаційне агентство Волинські новини в публікації “Чому влада не призначає вибори в окрузі Єремеєва?”.

Далі в публікації вказується на те, що згідно з Законом “Про вибори народних депутатів України”, Центральна виборча комісія призначає проміжні вибори у разі дострокового припинення повноважень депутата, обраного в одномандатному окрузі. Такі вибори проводяться в останню неділю 60-денного строку з дня опублікування рішення про їх призначення. Зазвичай вибори в Україні відбуваються в останню неділю місяця. Отже, якби ЦВК призначила вибори нардепа в окрузі №23 (центр – селище Маневичі) до 25 серпня, їх можна було би провести в один день із місцевими (25 жовтня), чим заощадити чимало державних коштів.

“Але в серпні ЦВК мовчала. У неї був вересень, щоб оголосити старт виборчого процесу і тим самим, хоч і з більшими державними видатками, утім таки провести вибори у Маневицькому виборчому окрузі №23 в останню неділю листопада”, – пише автор.

Крім того в статті посилаються на публікацію у “Волинській правді”. “Влада ще й досі не визначилася з кандидатом, який міг би гідно протистояти Ігорю Палиці. А він уже заявив про свою готовність балотуватися в народні депутати від округу №23, в межі якого входять Маневицький, Ківерцівський, Камінь-Каширський і Любешівський райони”, – йдеться на сторінках видання.

Зауважимо, місяць тому головний редактор ВАРу Анатолій Котлюк писав, що вибори не призначають, бо основні гравці (“Континіум” і “Приват”) намагаються домовитися і хтось з них відмовиться від участі у виборчих перегонах.  Крім того вони хочуть побачити результати місцевих виборів, аби зрозуміти, яка політсила має підтримку у виборців округу.

“Поява цих публікацій на сторінках Волинських новин і Волинської правди свідчить про те, що домовитися не вдалося. І якщо те, що пишуть в соцмережах про причетність Палиці до недавніх бурштинових бунтів, нас чекають цікаві вибори”, – вважає Котлюк.