«Мандрівний вішак-2015»: фото першого дня

Виставою «На полі крові» розпочав луцький  «Гармидер» театральний фестиваль «Мандрівний вішак».

Цього разу «театр за межами театру» ледь не покинув межі міста. Закинута будівля на вулиці Індутріальній стала місцем дії вистави, – пише Слово Волині.

Тут розгорнувся діалог Юди та випадкового перехожого, який попросив води та випадково став сповідальником біблійного персонажа.

«Клаптик землі залитий кров’ю – місце для нелюдських страждань та спокути за гріх чоловіка, ймення якому… Юда. Юда рве жили, обробляючи неродючу землю, відчайдушно насновуючи СВОЮ Правду і заплутуючись у чорних тенетах власного Гріха. Сповідальником для нього стає випадковий прохожий, який вслід за Юдиними зізнаннями кидається від Розуміння до Презирства. А в очах та у вухах Юди стоїть образ – Святий і Блаженний», – ідеться у описі вистави на офіційній сторінці театру-студії «ГаРмИдЕр».

Драма Лесі Українки у режисурі Руслани Порицької зібрала найстійкіших поціновувачів театрального мистецтва, які не полінувалися пройтися за паном Мандрішаком уздовж вулиці Єршова до Індустріальної. Деякі навіть доїжджали на таксі.

Наступними зупинками луцьких театральних мандрів стали підземелля Волинського технікуму Національного університету харчових технологій та підземна паркова ТРЦ «ПортCity».