Волинському осередку партії «Наш край» відмовили у реєстрації

Політичній партії «Наш край» відмовили у реєстрації кандидатів у депутати до Волиньради.

Про це заявляють у прес-службі осередку на Волині.

Як стверджують в організації, відмовили їм «за надуманими, необґрунтованими причинами».

«Безсумнівно, головна причина відмови прихована у бажанні провладних сил позбутися сильного конкурента – нової прогресивної політичної сили «Наш край», яка стрімко піднімається у рейтингу підтримки громадян на Волині. Так чинна влада прагне пробити собі прямий шлях до перемоги на виборах», ‒ йдеться в заяві.

Волинському осередку «Нашого краю» відмовили на підставі недотримання гендерної квоти ‒ серед 33 кандидатів у них 8 жінок.

«Така ж кількість представниць прекрасної половини людства і в списку волинської «Солідарності». Натомість, загальна кількість кандидатів від провладної партії до Волиньради вдвічі більша», ‒ кажуть в партії.

«Зважаючи на це, вважаємо, що факт відмови у реєстрації волинському осередку партії «НАШ КРАЙ» – не що інше, як реакція чинної вдали на страх втратити симпатії людей. Наразі ж волинський осередок партії «НАШ КРАЙ» оскаржує рішення обласної виборчої комісії в суді і сподівається на неупереджену його позицію та рішення, що відновить справедливість», ‒ резюмують в повідомленні.