Реакція лучан на пам’ятник Кузьмі: Іво Бобул, Коперник чи Кость Шишко

Лучани активно обговорюють пам’ятник Андрію Кузьменку у соцмережах.

Учора, 1 жовтня, на території «Сіті-Парку» в Луцьку відкрили бронзовий пам’ятник відомому співакові Андрію Кузьменку. Ця подія викликала у лучан бурхливе обговорення у соцмережах, дехто стверджує, що загиблий музикант не схожий на себе.

Так, у спільноті «Збережемо древній Луцьк» у Facebook користувач Ігор Левчук порівняв пам’ятник Кузьмі з монументом Кості Шишку.

********

«ТО все винна та клята реінкарнація… Не втримався щоб не порівняти… Додано тільки капелюх і окуляри…» – йдеться у коментарі до допису.

Володимир Кучерук у цій же групі написав: «На всі випадки життя фантазія одна… Жаль обділену інтелектом і творчістю авторку фундаментального мистецтва. Це як колись Ленін по всій країні».

Дописувачка спільноти Ірина Сорокіна зауважила: «Кузьма позитивний чувак, то б теж поржав би)))))»

За словами Наталії Маковскої, їй сподобалося реакція на монумент на офіційні сторінці Скрябіна. Мовляв, Кузьма бачить десь це все зверху, сміється і думає, що то пам’ятник Іво Бобулу.

Прокоментував новий пам’ятник і фронтмен гурту «Тартак» Олександр Положинський: «Бляха, Кузьма, мабуть, десь там стібеться з цього чуда… :)))»

Славік Капись взагалі засумнівався кого зобразили у бронзі: «ЦЕ КУЗЬМА ???? НАЙ МЕНЕ РАНЯТЬьььь».

Натомість Андрій Бобровський переконує, що монумент « на Коперніка змахує».

Ярина Куцик спробувала захистити автора монумента Ірину Дацюк: «панове, я тут подумала… творчі люди вони такі трохи дивні. питання не в іі таланті чи його відсутності. проблема у відсутності смаку тих хто замовляє і платить за «музику»!!!»

Інна Слива

Якби брови зробив інші то був би схожий.а то ще додати вуса і Петро 1)))))

Lyudmia Urinyuk

Може я щось не розумію в мистецтві, але скульптори чи то фото не бачили, чи то таке творче бачення. без таблички точно не розберешся

Igor Greshko

де в фейсбукові кнопка “прибити скульптора”? це убожество, а не скульптура. А я ще хотів на відкриття йти… Тепер шо в сіті парк ні ногою? щоб нервовий тік не заробити

Ліля Кучерук

таке враження що ні скульптор ні ті хто цей образ затверджував,взагалі не знають хто такий Кузьма

12074993_1629409740652387_4855463107202812436_n