Обговорили кандидата на головного володимир-волинського лісника

Кадрова комісія Громадської ради при ОДА обговорила кандидатуру Дмитра Войтюка на посаду очільника ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

Обговорення відбулося в овальній залі облдержадміністрації сьогодні, 2 жовтня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Документи в ОДА надійшли із Держлісагентства. Сам кандидат поділився своїм баченням, як можна далі на Волині розвивати лісову галузь. На його думку, за складної ситуації керівник підприємства має мотивувати підлеглих підвищенням зарплати.

Крім того, він пропонує належно підготуватися до боротьби з лісовими пожежами у новому літньому сезоні, оскільки цього року на Волині під час лісових пожеж виявилося, що у лісівників та надзвичайників немає достатніх засобів гасіння: води, рукавів тощо.

Наступний крок ‒ електронний обіг деревини, чіпування кожної колодки. Крім того, Дмитро Войтюк пропонує закупити обладнання для рубання гілок на щепу, щоб перероблялася вся деревина.

Присутні активісти, зокрема представник ГО «Волинське об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» Юрій Рудницький поцікавився у Дмитра Войтюка про його ставлення до громадських організацій та Олександра Кватирка.

Войтюк відповів, що з громадськими організаціями готовий співпрацювати. А щодо оцінки роботи то, на його думку, Кватирко покращив дисципліну в галузі.

Після обговорення члени кадрової комісії одностайно вирішили рекомендувати Дмитра Войтюка на посаду керівника ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

Довідка

Дмитро Войтюк народився 26 травня 1968 року в селі Коритниця Володимир-Волинського району. Нині мешкає у місті Володимир-Волинський.

У лісовій галузі він працює з 1987 року.

Кар’єру розпочинав, працюючи лісником на Житомирщині.

Згодом, після служби в армії, повернувся на Волинь.

З 1989 по 1992 рік працював єгерем Ішівського лісництва Володимир-Волинського лісгоспзагу Держоб’єднання «Волиньліс».

У 1992-1994 працював на посаді мисливствознавця в ДМГ «Ішівське» Держоб’єднання «Волиньліс».

У 1994 році став очільником згаданого держпідприємства, де працював до 1997 року.

1997-2001 роки – робота мисливствознавцем Володимир-Волинського ДЛГ Держоб’єднання «Волиньліс».

У 2002-2003 роках працював лісничим Перевалівського лісництва Турійського держлісгоспу Держоб’єднання «Волиньліс».

У 2002-2003 роках лісничий Ішівського лісництва Володимир-Волинського ДЛМГ Держоб’єднання «Волиньліс».

У 2003-2013 роках працював директором ДП «Горохівське лісомисливське господарство» ВОУЛМГ.

З 2013 по липень 2015 роки директор ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ВОУЛМГ.

У липні цього року контракт з Держлісагентством закінчився, тож Дмитро Войтюк працює на підприємстві в якості тимчасово виконувача обов’язків директора і сподівається на перепризначення.