На Волині вперше за 60 років роблять капремонт в лікарні

Вперше за 60 років у Заболотівській районній лікарні № 2 проводять капітальний ремонт.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

 

1 жовтня голова Волинської ОДА Володимир Гунчик приїхав до Заболоття, де завершується процес реконструкції даху у приміщенні лікарні. До 15 жовтня ремонт остаточно завершать. Проінспектувавши хід робіт та оглянувши сам заклад, посадовець запропонував не обмежитися лише покрівлею, позаяк приміщення потребує негайного ремонту.

По тому представники влади та місцевого самоврядування зустрілися з колективом медичного закладу. Варто зазначити, що заболоттівська лікарня вперше приймала керівника найвищого виконавчого органу краю. Та й ремонт тут теж роблять уперше за 60 років.

“Роботою задоволений. Дах був більше ніж у критичному стані. Тепер потрібно ремонтувати палати. Беремо на себе такі зобов’язання”, – мовив губернатор.

Почули тамтешні медики й про реальні можливості, передбачені державою, щодо утеплення приміщення. Голова облдержадміністрації наголошував на важливості залученні грантових коштів. Програма співпраці зі Світовим банком у цьому напрямку – хороший приклад. Окремо зупинився Володимир Гунчик і на необхідності забезпечити відповідні лікарняні заклади медичним устаткуванням. Зауважив, що вивчить це питання та спробує зрушити справу з мертвої точки. У наступному році є шанс отримати пряму медичну субвенцію, частину якої можна використати на розвиток лікарні.

“Десять років я говорив про ремонт даху. Володимир Петрович вислухав, але нічого не пообіцяв. За місяць його радник Андрій Харлампович повідомив: будуть робити. Зробили!” – розповів головний лікар закладу Валерій Свіржевський.