На Волині шахтарі розпочали страйк

У Волинській області шахтарі припинили роботу через борги із зарплати й обіцяють найближчим часом оголосити голодування.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, ‒ повідомляє канал 112.

«Нагадаю, борг із зарплати перед гірниками «Шахти № 1 «Нововолинська» становить 14,5 млн грн, і надії, що шахтарям віддадуть зароблене, у них вже не залишилося, тому вони припинили роботу і почали акцію протесту», ‒ написав він.

При цьому він зазначив, що голова «первинки» Анатолій Мухомеджанов розповів йому, що на свою вимогу ‒ виплатити заборговане до 1 жовтня ‒ належної реакції з боку посадових осіб гірники так і не дочекалися. Як і обіцяли, 2 жовтня припинили роботу.

«У 10:00 провели мітинг під Нововолинською міською радою. А з понеділка будуть перекривати автодорогу Ковель ‒ Львів в районі моста через річку Західний Буг. Одночасно група гірників відправиться на зустріч з головою Волинської ОДА та вручить йому вимоги. Інша наша делегація на чолі з мером Нововолинська поїде до столиці. Якщо питання погашення заборгованості не вирішиться, мають намір оголосити голодування під Адміністрацією президента», ‒ резюмував він.