Луцьк: на передову поїхала чергова машина з допомогою

Чергову партію допомоги для бійців, які боронять цілісність України, повезли на передову добровольці із волонтерського центру «Серце патріота».

Так, цього разу активісти привезуть захисникам буржуйки, маскувальні сітки, запчастини до БТР, кабель, а також актуальний для осіннього сезону теплий одяг, термобілизну, ковдри та подушки, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, волонтерський центр «Серце патріота» працює з початку ведення військових дій на території України. Волонтери майже кожного тижня передають бійцям продукти харчування, засоби особистої гігієни, таблетки для очищення води, медикаменти, одяг, взуття, обмундирування, запчастини до спецтехніки, адресно доставляють посилки від рідних та близьких. За час роботи волонтери здійснили 88 відряджень у зону АТО.

«Якщо дасть Бог до листопада дожити, то буде рік нашої роботи. Почали займатися волонтерською діяльністю з травня 2014 року. Спочатку фінансували передачі, а потім почали їздити самостійно», – розповів волонтер із Млинова Любомир Волошин.

Тож, цього разу на схід відправились два мікроавтобуси з невтомним екіпажем в 5 чоловік.

Як розповів керівник волонтерського центру «Серце патріота» Сергій Балицький, під час цієї поїздки один завантажений автомобіль поїде у Луганську область до 53 ОМБ, а інший – у Донецьку, де стоїть 30 ОМБ «САУ».

«Веземо хлопцям «буржуйки», берці, теплі речі, харчі, ковдри й подушки, запчастини до БТР, 250 метрів кабелю, маскувальну сітку, продукти й воду. Не обійшлось і без індивідуальних адресних посилок, в нас їх три. Поїдуть вони у Констянтинівку та Краматорськ», – зазначив волонтер.

До слова, лише запчастини до БТРів коштують понад 25 тисяч гривень.

Окрім вищезгаданої допомоги підприємець Олександр із Києва передав українським захисникам велику партію рукавиць – понад 500 пар, а також скоби і мішки для піску в кількості біля 1000 штук.

Також Сергій Балицький щиро подякував підприємцям Федіру Янчуку з Рівного, Володимиру Дейна і Олександру Куцу з Ківерець, а також консервному заводу міста Берестечко.

Особливо привертала увагу присутніх синьо-жовта скринька, яку волонтери привезли з передової від танкістів.

«У ній зберігались боєприпаси. Ми її взяли, а художниця Людмила Панасюк її привела в гарний вигляд. Один бік скриньки прикрасив уривок із вірша Ліни Костенко, а на передньому плані – невмирущі слова великого Кобзаря. Окрім цього, веземо для воїнів 500 іконок Божої матері з молитвою, які передав солдатам хлопчик з Прилуцького», – пояснює очільник «Серця патріотів».