Кандидат в облраду пояснив, чому перекрив під’їзд до будинку в Луцьку

Кандидат в депутати Волинської обласної ради від “Народного контролю” Олексій Чайка (на фото) пояснив, чому перекрив під’їзд авто до будинку №4б на вулиці Федорова.

Про це повідомили у прес-службі облорганізації “Народного контролю”

За його слова, за перекриття проголосували члени ОСББ.

“…через кілька випадків, коли транспортні засоби на великій швидкості ледь не збивали коляску з немовлятами і був випадок, коли ледь не трапилося зіткнення транспортних засобів. На що голові ОСББ Давидюку (голова правління ОСББ “Федорова 4б” Георгій Давидюк, – ред.) відверто наплювати. Він у питання життєдіяльності будинку взагалі не вникав”, – вважає Чайка.

Водночас він стверджує, що Давидюк – житлово-комунальний рейдер, який шляхом різної форми шахрайств і маніпуляцій з документальним оформленням нелегітимних зборів, став головою більше десяти ОСББ у Луцьку і займається вимиванням коштів.

За словами кандидата, “Народному контролю” скаржилися на оборудки Давидюка з лічильниками. Крім того, Чайка розповів: його незаконно змістили з посади юриста ОСББ. Це зробив Давидюк, а допомагала йому активістка Алла Надточій, – стверджує кандидат.