Для розвідки 14-ї бригади придбали й відремонтували авто

Купили й відремонтували автомобіль для розвідників 14-ї ОМБР володимир-волинські волонтери за активної підтримки місцевих підприємців.

Про це у спільноті ГО «Обʼєднаний акивіст» у Facebook написала Ольга Жигунова.

За словами волонтерки, реалізувати задумане допомогли пересічні мешканці. Зокрема, підприємці із ринку «Підзамче» зібрали 9 000 гривень для допомоги. «А ще, у них діє пункт постійного збору продуктів для наших військових (чай, кава, цигарки, різноманітні консервації, тощо…), вони відгукуються на будь-яку пропозицію, щоб допомога була різноплановою та вчасною», ‒ йдеться в дописі.

Окремо, 5 тисяч гривень, для покупки передав Руслан Кротач – фермер із села Зимне, а Ігор Антощак вклав 1 тисячу гривень у ремонт авто. Дмитро Микитчук у скриньці для підтримки військових зібрав 900 гривень, які пішли на придбання запчастин та пального.

«Окреме дякую хочеться висловити небайдужими працівникам «Дизель сервісу» (підприємець К.Сава), які доклали величезних зусиль, щоб автомобіль був відремонтований максимально швидко та якісно, за що взяли символічно 300 гривень», ‒ продовжує волонтер.

Крім того, Тарас Ярмолюк придбав бінокль для бійців, а Костянтин Ястреб ‒ 19 тактичних окулярів. Володимир Корнилюк, небайдужий підприємець із продовольчого ринку, подарував 10 ліхтариків та 120 батарейок, а його колега Анатолій Бондарук зібрав продуктовий кошик для бійців.

Костянтин Зінкевич підвіз 2 планшети з армійськими програмами для коригування мінометного вогню для артилеристів та передав гітару від Євгена Леоненка. «Також передали теплі вітання від школярів (листи та шкарпетки). Отже, спільними зусиллями володимирчан автомобіль відремонтовано та споряджено усім необхідним для відправки на Схід», ‒ резюмує Жигунова.