Як кандидатам від «Солідарності» посвідчення роздавали

Кандидати в депутати Луцької міськради від БПП-«Солідарність» отримали свої посвідчення.

Їх урочисте вручення відбулося у четвер, 1 жовтня.

Кандидат по округу №17 Артем Запотоцький каже, що іде у міськраду, щоб продовжити курс нинішньої влади на покращення життя лчуан, зокрема розвиток програм енергозбереження та енергоефективності, спрощення надання адмінпослуг. «Я підтримую Миколу Романюка у його починаннях», – каже Запотоцький.

Через поранення на Інститутській 20 лютого 2014 року його рік не було в місті. Каже, що через рік Луцьк відчутно оновився. Висуванець по округу №23 Олександр Мартинюк балотується в районі парку 900-річчя Луцька. Якщо його оберуть в міськраду. Планує зайнятися відновленям парку та приведенням його до ладу, а ще облаштуванням велодоріжок.

Загалом він дотримується думки, що найважливіші в управлінні містм не великі суми коштів, а ефективні менеджери, які їх спрямують на задоволення потреб лучан.

Кандидат в облраду від округу №54, що в Луцьку Ігор Чорнуха балотується, аби продовжити свою роботу. Восени 2014-го року його вже обрали у облраду від Луцька. Нині Чорнуха хоче продовжити свої починання. Також він є ген директором «Луцьксантехмонтаж №536», що тільки за це рік створив більше 100 робочих місць, аби люди не сиділи на шиї» у держави.

Директор школи №24 Юлія Гринчук балотується від округу №2. У міській раді вона планує взятися за освітній напрямок і забезпечити виділення достатніх коштів для забезпечення належного рівня навчання у закладах міста. Кандидат від округу №42 на Вишкові Іван Корчук планує працювати на благоустроєм району, облаштуванням вуличного освітлення та покращенням транспортного сполучення для мешканців цієї частини міста.

Наталія Бунда вже кілька років працює начальником управління туризму і промоції міста. Вона працює на розвитком туристичної інфраструктури та маркетингом, тобто просуванням нашого міста в Україні та за кордоном. Бунда балотується від округу №1 на Вересневому. Якщо переоберуть, вона планує продовжувати працювати наж розвитком нашого затишного та комфортного міста.

«У нас команда фахових та людей. Тому я впевнений, що ми переможемо», – підсумовує керівник луцького осередку «Солідарності» Євгеній Ткачук. Він особисто вручив посвідчення кандидатів у депутати міськради своїм колегам, а також посвідчення кандидата на посаду міського голови Миколі Романюку.