Володимир: виборчком зареєстрував партійні списки

У Володимирі-Волинському тервиборчком зареєстрував списки 11-ти політичних партій. Загалом, це  272 кандидати у депутати міської ради Володимира-Волинського.

Про це пише Буг.

Першими подали спискок у кандидати до Володимир-Волинської міської ради від «Свободи». Заявили 28-м кандидатів, серед них Сергій Коба (також, кандидат на посаду мера міста), Ольга Нечитайло, Олексій Петрунін, Орися та Ярослава Вознюк.

Список кандидатів у детупати міської ради від Опозиційного блоку складається із 5 позицій: Світлана Вакулка, Андрій Мельник, Сергій Нечай, Надія Поліщук, Юрій Суходольський.

Від міської організації «УКРОПу» заявлено у кандидати 35 осіб. Зокрема, підтвердилися чутки про те, що у списках є Володимир Грек.

Міська організація політичної партії “Наш край” сформувала список із 33 кандидітів. Серед них Олег Барбелюк, Руслан Мороз та Володимир Подзізей.

Від “Самопомочі заявлений список кандидатів у депутати Володимир-Волинської міської ради складається із 19-ти осіб. Серед них, найбільш відомими є: Ярослав Жук, Констянтин Зінкевич (котрий також проходить на цих виборах, як кандидат у мери міста), та Олексій Панасюк.

Шостими списки кандидатів заявили від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». У списку 35 кандидатів, серед них: Микола Веремчук, Микола Гінайло, Надія Замрига, Андрій Принда та Петро Саганюк (кандидат на посаду міського голови Володимир-Волинського).

Наступними йдуть кандидати у депутати від «Батьківщини». Заявили список із 35 кандидатів, серед них Тарас Киба, Микола Матусевич та Олег Свідерський.

Політична партія “Громадянська позиція” зареєструвала список із 27-ми кандидатів у депутати до міської ради.

Політична партія “Нова держава” зареєструвала список із 6-ти кандидатів, серед яких Ганна Савюк.

Спискок кандидатів у депутати від міського осередку Радикальної патрії Олега Ляшка складається із 34-х позицій. Серед них такі кандидати у депутати до міської ради Володимира-Волинського як: Сергій Барщевський, Олексій Біянов, Андрій Борщевський, Едуард Залуський, Віра Чайковська-Тарликова.

Останніми списки кандидтів у депутати в ТВК зареєстрували від партії “Справедливість”. Список кандидатів складається із 15 осіб, серед відомих політичних діячів Анатолій Сорока. Цікавим є той факт, що 2-є кандидатів у депутати міської ради Володимира-Волинського проживають у Чернігівській області, а також 8 кандидатів із Києва.

Нагадаємо, що від завтра стартує передвиборча агітація.