Лучанам допомагають знайти офіційну роботу в Польщі*

Підприємство «Інформаційно-консультаційний центр» у Луцьку допомагає волинянам у офіційному працевлаштуванні у Польщі.

Так, усі охочі виїхати закордон працювати можуть обрати місце роботи: птахоферма, кухня або склад.

ПТАХОФЕРМА

Легально влаштуватися на роботу у передмісті Вроцлава можна місцеву птахоферму. Так, працівникам пропонують фасувати, дробити та розбирати курей. Працедавці надають безплатне житло у котеджному будиночку. Заробітна плата становить 7-7,50 злотих за годину. Працювати можна у денну та нічну зміни. Робочий день триває 10-12 годин, суббота та неділя – вихідні.

КУХНЯ

Ще одна вакансія – допомога на кухні та приготування комплексних обідів.

Працедавці надають безплатне житло у котеджному будиночку. Заробітна плата становить 7-7,50 злотих за годину. Працювати можна у денну та нічну зміни. Робочий день триває 10-12 годин.

ФАСУВАННЯ СУХИХ КОРМІВ

«Інформаційно-консультаційний центр» шукає працівників для фасування сухих кормів для котів. Поляки забезпечують безплатним житлом котеджного типу. Заробітна плата становить 7-7,50 злотих за годину. Працювати можна у денну та нічну зміни. Робочий день триває 10-12 годин, суббота та неділя – вихідні.

ВІЗОВА ПІДТРИМКА ТА ДОЇЗД

«Ми готуємо  пакет документів для робочої візи класу D, що дає змогу працевлаштуватись у Польщі, а також пакет документів для Шенген візи. Робоча віза коштує 100$, Шенген віза – 100 EUR», – розповіли у «Інформаційно-консультаційному центрі».

Окрім того, працівників з Волині забезпечать поїздом до місця роботи.

Детальна інформація за телефоном: +380667466549 та +380964932837.

Також детальніше про «Інформаційно-консультаційний центр» можна дізнатися на сторінці центру у мережі «Вконтакте».